Uvjerljiva pobjeda odbojkašica Smeča u Čapljini

Odbojkašice Širokobriješkog Smeča slavile su u sklopu 12. kola Superlige FBiH – skupina Jug za žene na gostovanju kod HOK Čapljina s rezulatom 0:3 po setovima.

Širokobriježanke su u prva dva seta bile izrazito uvjreljive te su slavile s 14:25, odnosno 13:25.

Neizvjesniji je tek bio treći set, ali gošće iz Širokog Brijega su i njega odnijele u svoje korist s rezultatom 24:26, te tako zaokružile uvjerljivu pobjedu protiv Čapljinki.

U idućem kolu koje se igra za tjedan dana, na Pecaru stiže OK Troglav Livno, a Širokobriježanke su pozvale sve ljubitelje odbojke da ih dođu podržati jer je sada gledateljima ulaz omogućen, sukladno nedavnoj odluci Stožera civilne zaštite ŽZH.