Uvjerljiva pobjeda MNK Hercegovina protiv MNKF Neretva

U 10. kolu Prve futsal lige FBiH, MNK Hercegovina je slavila protiv MNKF Neretva rezultatom 6:1.

Domaćin je odlično otvorio utakmicu pogotkom Franje Skoke. Mlada ekipa Neretve je uspjela izjednačiti, ali se na poluvrijeme otišlo s vodstvom 2-1 u korist MNK Hercegovine za koju je Franjo Skoko zabio i drugi gol.

Neretva je odlično otvorila drugo poluvrijeme s nekoliko izglednih prilika za izjednačenje kod kojih je nedostajao kvalitetan završni udarac. Zato Hercegovina kažnjava propuštene prilike Neretve pogotkom Žarka Marušića u 5. minuti drugog poluvremena. Nakon tog zgoditka Hercegovina je u potpunosti kontrolirala utakmicu.

Odlična igra Hercegovine je urodila plodom u 10. minuti drugog poluvremena kada je David Barbarić sjajnim pogotkom povećao prednost na 4-1 u korist domaćina. Nakon toga, Darko Ivanković stavlja “točku na i” s dva pogotka i vodi Hercegovinu na 5 golova prednosti.

Kapetan MNK Hercegovina Mario Mikulić Pavo

Utakmica je završila rezultatom 6-1 u korist domaćina kojem je ovo 6. pobjeda nakon 10 odigranih utakmica.

MNK Hercegovina iduće kolo ide na teško gostovanje u Livno gdje će igrati protiv ekipe Čulin Mlin.