Uvjerljiv nastup odbojkašica Smeča u Livnu

Poslije uvodne domaće pobjede nad Čapljinom odbojkašice širokobriješkog Smeča slavile su i prvu gostujuću pobjedu u novoj sezoni porazivši u Livnu OK Troglav s uvjerljivih 3:0 (25:11, 25:21, 25:14).

Od samog početka pa do kraja susreta gotovo sve je besprijekorno funkcioniralo, posebno prijem i servis, pa je domaćin samo u drugom setu pružio nešto ozbiljniji otpor.

U trećem setu u redovima HŽOK Smeč zaigrale su i mlađe igračice s manjom minutažom, te također na najbolji mogući način opravdale ukazano povjerenje, a to je nešto što posebno raduje kada je riječ o današnjem dvoboju.

HŽOK Smeč u 3. kolu Superlige FBiH bit će slobodan, dok u utakmici 4. kola na Pecari dočekuje ekipu Kaknja.