Široki se iz Viteza vraća s jednim bodom

Iako u “šarenom” sastavu, Široki Brijeg ostao je neporažen u Vitezu. “Plavo-bijeli” su do vodstva došli već u 10. minuti, kada je Čabraja iskoristio neodlučnost uže obrane Viteza i udarcem punom nogom iskosa sa sedam-osam metara pogodio sami desni kut gola Nwolokora, prenosi nk-sirokibrijeg.com.

Tri minute kasnije, Vitez je preko Kokota uspio zatresti mrežu iza leđa Solde, no gol je poništen zbog zaleđa. Čabraja je u 15. minuti sve uradio sam, no Nwolokor ipak spašava domaće.

Prvu veliku prigodu Vitez je imao u 23. minuti, ali Dedićev udarac u zadnji trenutak blokirala je obrana Širokoga. Ipak, nakon prodora Livaje po desnoj strani i duploga pasa s Kokotom, izigrana je u 28. minuti obrana “Plavo-bijelih” i Kokotu u završnici nije bilo teško iz blizine pogoditi za 1:1.

U drugom poluvremenu igralo se potpuno otvoreno, uz dosta prigoda s obje strane. Vitez je pokušavao doći do vodstva, ali Dedić i Mamić u izglednim situacijama nisu bili precizni. S druge strane, Široki Brijeg je najbolju prigodu za pobjedu propustio u 76. minuti kada je pogriješio Nwolokor, no udarac Juričića završio je tik pored vratnice.