Ultrasi zapalili Pecaru: Zrinjski nesretnim pogotkom otežao zadatak

HŠK Zrinjski Mostar gubi 0:1 protiv Ludogoretsa na poluvremenu uzvratnog susreta 3. pretkola Europske lige.

Zrinjski je do primljenog pogotka ostavljao bolji dojam na terenu. Momčad legendarnog Bake Sliškovića ispunila je želju trenera da se u ovaj susret uđe s velikim žarom  i borbom.

Međutim, Plemići su nakon nespretne reakcije obrane primili pogodak na travnjaku Pecare i budući da je Ludogorets zabio na gostujućem terenu, bh predstavniku sada trebaju najmanje tri pogotka kako bi prošao dalje.

Mnoštvo navijača Zrinjskoga došlo je u Široki Brijeg na stadion Pecara podržati aktualnoga prvaka i jedinog preostalog predstavnika BiH u Europi.

Navijači Zrinjskoga okupirali Pecaru: Velike policijske snage, sve protječe bez incidenata

Navijači su napravili fantastičnu atmosferu, a na samom početku susreta poručili su glasnim skandiranjem kako žele svoj stadion.

Susret je bio dinamičan od samoga početka. Plemići su odlučno ušli u utakmicu protiv jake momčadi Ludogoretsa i već su prvoj minuti stvorili priliku – Todorović je poslao loptu za Bilbiju koji je bio u solidnoj poziciji, ali lopta je poslao visoko iznad gola.

U 16. minuti Zrinjski pravi grešku na svojoj polovici i Keseru se našao u dobroj poziciji da opasno zaprijeti Mostarcima, ali je pucao pored vratnice.

Zrinjski je konstantno napadao, ali do vodstva je prvi došao Ludogorets. Keseru je u 24. minuti ostao nečuvan, iskoristio je priliku, pucao i lopta se uz malo sreće odbila u mrežu.

Nakon primljenog pogotka ritam igre se usporio, Zrinjski je pokušavao doći do koliko-toliko izglednih prilika, ali gosti su se dobro branili. U 44. minuti momčad Ludogoretsa stvorila je još jednu dobru šansu, ali je vratar Zrinjskog upisao fantastičnu obranu.