U vrlo zanimljivoj utakmici GOŠK pobijedio Slobodu i zadržao nadu za opstanak

Nogometaši GOŠK-a su u 26. kolu Premijer lige BiH pobijedili su Slobodu rezultatom 3:2 i tako zadržali nadu u opstanak u društvu najboljih.

Poveli su domaći u 14. minuti preko Ramića da bi izjedančenje gostima donio Baraban u 56. Ipak, minutu kasnije Ramić je drugim golom na utakmici ponovno doveo u prednost Gabeljane, no novu neizvjesnost u utakmicu je vratio Vidović u 72. minuti susreta.

Ipak, pobjedu domaćima je osigurao Kulović golom u 82. minuti susreta i nadu da će Gabeljani ipak opstati u društvu najboljih i sljedeće sezone.

GOŠK ima 23 boda iz 26 odigranih utakmica i nalazi se na pretposljednoj poziciji.

GOŠK: Kozić, Karamarko, Hasanhodžić, Ereiz, Aletić, Kulović, Gržan, Đajić, Vukoja, Ramić, Vego. Trener: Stanko Mršić.

SLOBODA: Muminović, Adžem, Pršeš, Husejinović, Baraban, Ivetić, Beganović, Vidović, Ćivić, Hadžanović, Ignjatović. Trener: Zlatan Nalić.