U spektakularnoj utakmici Kiseljak savladao Široki

U petom kolu rukometne lige Herceg Bosne, rukometaši Kiseljaka savladali su visokoplasiranu ekipu Širokog Brijega rezultatom 30:28

Na početku utakmice Široki Brijeg držao je korak sa Kiseljačanima, ali je odlučujuću prevagu donio golman domaćih Ivan Galić. Samo u prvom poluvremenu imao je desetak odličnih obrana, među kojima i tri skinuta penala. Obrane su donijele i ključnu prednost Kiseljačanima koji su tijekom prvog poluvremena stekli prednost od 5 golova.

Prednost je ostala i u drugom dijelu utakmice, da bi u jednom trneutku narasla i na 8 golova razlike.

Ipak, mlada ekipa širokobriježana nije se predavala i pred kraj susreta uspjeli su smanjiti razliku na jedan gol! Puna kiseljačka dvorana srednje škole na trenutak se uplašila da bi pobjeda mogla izmaknuti, ali rukomtaši su rutinski priveli utakmicu kraju pobijedivši u konačnici s dva razlike.