U Zavodu za mikrobiologiju i molekularnu dijagnostiku SKB testiran je 781 uzorak. U Hercegovačko-neretvanskoj županiji pozitivnih je 113 i to: 73 iz Mostara, 23 iz Konjica, devet iz Neuma, tri iz Čapljine, po dva iz Stoca i Jablanica te jedan iz Čitluka.
Na bolničkom liječenju trenutno su 42 bolesnika, od kojih su šest na invazivnoj i jedan na neinvazivnoj mehaničkoj ventilaciji, a ostali su klinički stabilno. Tijekom posljednja 24 sata hospitalizirano je pet, a otpušteno šest pacijenata.
Županijski i općinski sanitarni inspektori izdali su u srijedu 157 rješenja o samoizoliranju i izoliranju, a na snazi je 2.027 rješenja. Ukupno je izdano 7.832 rješenja, priopćeno je iz Kriznog stožera Ministarstva zdravstva, rada i socijalne skrbi HNŽ-a.
Koronavirus: Prati najnovije vijesti iz minute u minutu!
(www.jabuka.tv)
(www.jabuka.tv)
Sutkinja Županijskoga suda u Sisku Božena Perić objasnila je u ponedjeljak okolnosti pod kojima je…
Maloljetna djevojčica u petak je ozlijeđena metkom iz zračne puške, potvrđeno je za portal Jabuka.tv…
Policijski službenici PU Grude pronašli su kokain tijekom prometne kontrole u mjestu Sovići, općina Grude,…
Njemačka, Italija, Velika Britanija i Francuska zajedno imaju ukupno 950 tenkova. Samo dvije države članice…
Malonogometna liga mjesnih zajednica Grada Širokoga Brijega stigla je do kraja. Finale ovogodišnjeg izdanja natjecanja…
O sudbini Adalete Husić, 36-godišnje djevojke iz Mostara, posljednjih godina pišu mnogi portali u BiH.…