Tri remija u tri današnja premijerligaška dvoboja

Sjajnu utakmicu u sklopu 2. kola Premijerlige BiH danas su odigrali Krupa i Široki Brijeg, susret u kojem se uistinu moglo istinski uživati, a na kraju su se i jedni i drugi morali zadovoljiti osvajanjem jednoga boda.

Domaćini su nešto više napadački krenuli, pa je u 10. minuti nakon Milanovićevog ubacivanja loptu na 12 metara od gola dobio negdašnji igrač Širokobriježana Ivan Crnov, no ona se od njega odbija i odlazi u gol aut. Šest minuta kasnije Milanović ubacuje iz prekida s desne strane u buket igrača, ali lopta na kraju završava u naručju Luke Bilobrka.

Široki Brijeg uzvraća u 18. minuti kada Bagarić pokušava glavom nakon kornera ali šutira visoko iznad gola. Ipak, u 23. minuti Pavićeva momčad stiže u vodstvo golom Stipe Jurića. Inače, Jurić je bio jedan od četiri nova igrača u početnoj postavi Širokoga Brijega u odnosu na onaj dvoboj sa Tuzla Cityem, jer pored njega svoje mjesto u udarnoj postavi dobili su još Marković, Marić i Bože Vukoja, dok su na klupi za pričuve ostali Kvesić, Begonja, Babić i Popović.

Domaćin je u 29. minuti izjednačio zgoditkom Lazara Marjanovića, a desetak minuta kasnije stigao do potpunoga preokreta golom Elvira Koljića iz kaznenoga udarca, pa je Krunićeva momčad na poluvrijeme otišla s prednošću od 2:1.

U nastavku dvoboja jedan posve drugi Široki Brijeg, pa su gosti već u uvodnih pet minuta kreirali dvije šanse koje ostaju neiskorištene, kao i ona u 64. minuti kada je Bagarić uzdrmao gredu gola domaćih. Ipak, u 77. minuti gosti stižu do zasluženoga izjednačenja, a strijelac je bio Mateo Marić, jedan od te četvorice novih igrača u početnoj postavi.

Pored ovog susreta danas su u sklopu 2. kola Premijerlige BiH odigrana još dva susreta u kojima su Tuzla City i Zvijezda 09 imali domaću premijeru u društvu najboljih bh klubova, a i ta dva dvoboja završena su bez pobjednika.

Tuzlaci su na Tušnju ugostili Radnik iz Bijeljine i u jako lošoj utakmici odigrali bez pogodaka, dok se u Ugljeviku ipak imalo štošta za vidjeti. Zvijezda 09 je povela u 18. minuti, a pogodak protiv svoga bivšeg kluba zabio je Anel Husić. Ipak, u 51. minuti Eldar Čivić postiže izjednačujući gol za Slobodu, pa je završilo s neodlučenih 1:1.

Nedjelja nam donosi i tri preostala dvoboja ovog kola, pa će tako od 18.30 sati na Koševu snage odmjeriti Sarajevo i Mladost.

Zrinjski u terminu od 20 sati dočekuje GOŠK-a, a posljednji na teren izlaze igrači Čelika i Željezničara budući da je njihov dvoboj zakazan za 20.30 sati.

Rezultati by SofaScore

36 komentara

• Popović i Babić na klupi a starta bagarić?Kad igra bagarić široki igra sa 2 igrača manje i dobro su prošli.Onakav invalid se više ne radja.Eno Baraban promašio 6 zicera za Slobodu ko je gledao mogao se dobro nasmijati.Rješi li se barabana a imamo bagarića koji je sakat i unakažen za nogomet.Šta više kazati.Kako kaže naš pomoćni trener Gledaj dominirali smo.Postigle te golove i osvojili taj bod.Da je samo čovjeka koji će uigrat ovu ekipu ona garant može biti prva ali se invalida i propuklog čovjeka Bagarića zauvjek rješiti.On je žalostan i jadan i može žaliti sam sebe.Nk Grude za njega nebi bilo mjesta u ekipi.

• Da je Bog da ovakvi komentara u novinama i da ozbiljni ljudi proćitaju.Niko nije hendikepiran nego ti i možda vas je isti unakaženi k.— napravio tebe i onog bjednog i žalosnog bagarića.

• A pajdo jesi obolijo, liči se, nije kasno, reci mi jel to nasljedno kod tebe ili? Jel imaš još propuha u obitelji, možda ti je dobro kada te uhvati agresivnost, ludilo, popit tabletu, ili lupit glavom o zid, ako te to čini sretnim. nomoj žaliti glavu, i onako ti služi za ravnotežu.
      PS.
      Napuši se ladnog qurca!

• Ne napadam čovječe pa vidi li ko u klubu ko je to?Ko god želi da gledamo nogomet onda nemožeš onakvu sakataju držati u ekipi.Ova ekipa može igrati ali treba uigravanja i uigravanja ali bez sakate nakaze.Nema ekipe u ovoj sezoni jedino Sarajevo ima nešto i Zrinjski ali Zrinski mora promjenit trenera.

• A jbg sad,ti stvarno pojma nemas o nogometu,nemamo boljeg od Bagarica covjek nas drzi stalno u zadnjih 10 utakmnica njegovih ih je sest golova i to je dobro ,treba u ekipi jos jedan Bagaric.

• Jeblo te sest golova u evropi promasi pet zicera a svake godine cilj evropa a on je upropasti a da ne spominjemo tuzlu u prvom kolu on je zalostan mali juric za njega je mesi ako treba nekog cekat bolje jurica nego nakazu od napadaca deset zicera u tri utakmice jedan go iz jedanesterca hvala

• Glupane na putu sam iz Krupe i pokušavam izbaciti iz govora to Gledaj.Dali smo taj go u 1 poluvremenu i u drugom smo opet dali taj go,Mi smo široki i idemo na pobjedu.Imamo bagarića od kojeg je neponovljivo iskustvo nešto naučiti.Vrhunski igrač jer mi smo široki.Samo mi možemo imati takva

• Tko dade golove.otvorite oci vec jednom ljudu u upravi.oni igraju za 800 maraka a klupa pet tisuca maraka.sramota od sportskog direktora.dobro on uzima.

• Ma ljudi mozel se ovdje komentirat normalno ajd sto ovaj boze sacuvaj komentator pise budalastine al sto se svi zakace za njega .Komentirajmo tekmu nismo mogli gledati ali po nekim izvjescima nismo bili losi i to me raduje .Nismo izgubili sto je opet dobro.TRENER je taj koji odreduje ekipu on najbolje moze ocijenit po treninzima i zalaganju koliko ko moze i pustimo ga da rade.Svi nekako po svojoj zelji iz nekih razloga zele ovog ili onog ali opet kazem on ipak bolje zna pa pustite nek radi i pustite momke sta ih koji k….vrijedate sad ovog sad onog Momci samo vi igrajte i borite se svi za jednog jedan za sve .Volim te Siroki

• Ovaj bolesnik j nebitan,on neće da izvuče dobre stvari.a dobra stvar je što je trener ubacio bolje I.mlađe momke,svka čast,bod iz krupe je odličan.

• ON NAPIŠA NEŠTO PAMETNO A TI TO POPIJEŠ I ONDA BOLESNO KA I UVIK KOMENTRAŠ-NEMOJ SE UMIŠLJAT DA NEKO NEZNA DA SU SVE TVOJI KOMENTARI.SAM PIŠEŠ I SAM SA SOBOM RASPRAVLJAŠ.GLIP SI I JADAN.NIKO OVD NIJE PLESTAN VEĆ TI I TREBA TI TAJ DŽUDŽO KOG SPOMINJAŠ.

• Tako je .iImamo mi dobrih igraca ali nekad spletom okolnosti ti isti ne pokazu svoj pravi talenat.Ovo je ekipna igra pa i oni koji su dobri se nekada gube y sivilu lose igre.Sve se treba posloziti i trud hrabrost volja sreca i ekipa sa druge strane.Ne zaborave oni igrat nogomet preko noci al kazem spletom okolnosti ne pokazu sto znajuImamo talenat mladost i iskustvo raditi i disciplina i rezultat ce doci na naplatu.Ne slazem se sa ovim gore Bagaric je dobar momak i igrac kao i Turcin Juric Matic Markovic Dino Corluka neki se moraju jos dokazat ali to je moje skromno misljenje.Bit ce to dobro neznam dali je bio ofsajd u Krupi kod njihovog zadnjeg gola ali ako je bio nije posteno.Treba nam infrastruktura posteno sudenje pa ce biti i igre na kraju se nogomet zbog toga igra

• Počeo si novi dan sa 2 nova komentara.Bolesnik opsjednuti šta bi radio da nema komentara?Vjerovatno bi se roknuo.Ajd što i pišeš ali što si još bolesniji kad neko drugi nešto napiše?Ti si za dobra psihijatra ako i on to može promjenut.Od ovih 18 komentara,više od 10 je tvojih.Ko ti ovo čita manjijače?

• Ovdje treba staviti prava imena pa onda bolesnici nece vrijedati druge, to su iskompleksirani ljudi koji lijece frustracije jer bingo nije dao ulozeno

• ma,mi ko mi,sve svak zna,posebno mi široko briježani,naj jači,lipši,pametniji itd. a još nisu dali igrača da valja,igračića da,pa ugledaj te se na Grude.npr.Boban,Šimić,Leko,Jurčić,Ćorluka itd.još da imaju vlast imali bi svoju reprezentaciju,pa nemoj te se čudit što je danas tako,sve livi igrči a ko neka pojačanja,neznamo raditi

• Sad su 23 komentara i u ovom danu si do sad napisao 5 komentara.LEČI SE I DEFINITIVNO SI OBOLOIO.TAJ K…. ŠTO SPOMINJEŠ PREPORUČI SVOJIM RETARDIRANIM UKUČANIMA I SEBI JEDAN HLADAN I PRLJAV-

• Ubrzo će jesen i svit sprema drva za grijanje.Oni bagarić je pogodan za izvlačit drva ionako izgleda ko šumski čovjek.Najgore što izgleda kao neko ko je propukao pa pitanje ima li koristi od njega i da drva izvlači iz šume ko neki divlji dorot.Upravo eješi se smeća sramota me pogledat utakmicu kad igra neko kome je trbuh i jaja spušteni do koljena.

• Kog ti kudiš taj i ode iz kluba.Najbolji primjer Baraban.U pravu si ali ko zna politiku kluba?Treba ga uvaliti nekome.Ja osobno mislim da ga neće niko jer on kao pojava izgleda nesposoban.Pitam se na čiju preporuku je on došao ovde?Taj je baš propuko.Ne tjelesno već u glavi.

• Silicu u godinu dana tvog rada 17 pojacanja.kakvih.tko ce tebi para namirit.vidi li to iko u klubu.vjerovatno dijele.

• Hrvatski to jest Austrijski Teleoperater VIP (091) uskoro to jest od Nove godine mjenja ime u A-1. Isto to je napravio CRONET (099 i 098) koji je prodan i postao T Mobile. Ove BON BON i Tomato to su sluganske mreže od T Mobila i Vipa. SVAKA ČAST TELE2 095 JER JE OSTAO ISTI I SVOJ I IMA NAJBOLJE NAJJEFTINIJE TARIFE !!

• Čist gol poništen Krupi u nadoknadi vremena.Šta bi bilo da je Širokom?Bilo bi Pa gledaj u tom 1 poluvremenu smo postigli taj go onda smo nesmotreno primili ta 2 gola.U drugom poluvremenu Gledaj dobro smo stajali,dominirali i dali taj go.za to izjednačenje.O sudjenju neću govoriti.Gledaj što se tiče tog gola Krupe sudac je tu da odluči.Mi smo Široki i idemo na pobjedu.Gledaj što se tiče igračkog kadra pa u pravu ste pojačali smo se i mi smo široki idemo na pobjedu.Gledaj svakako je cilj Europa jer mi smo široki i idemo na pobjedu a ako se ukaže prilika i za to prvo mjesto onda zašto ne jer mi smo široki i idemo na pobjedu.Pogledajte video kakav gol je poništen Krupi.Oni ne kukaju i ne govore gledaj mi smo Krupa i idemo na pobjedu.Kulturni ljudi.

• Za bagarića se raspituje jedan paranogometni klub iz Irana.Širokom je već stigla ponuda.Navodno nude 50 sapuna a Široki je džentlimenski to odbio i dat će ga bez nadoknade.Za one koji neznaju šta je to para nogometni klub Pa to vam je ekipa gdje igraju npr šepavi pa i ćoravi uglavnom igraju ljudi sa jako uočljivim fizičkim manama.Jedno vrime držali su u ekipi i retardirane pa su navodno neki izvodili skečeve i bušili loptu pa više takve neće.Ajde neka.

• Gledao sam utakmicu, svaka čast treneru. Stavio je četiri mlada igrača i to je puno bolje izgledalo nego u Širokom… Samo ne znam da su pogrješili kao što je Matić kod oba gola bi li bi im bilo mjesta u Širokom. Forsirajte mlade igrače jer jedino klub na njima može nešto profitirati, u drugom slučaju samo Šoše. Pozdrav !!

• Gledaj osvojili smo bod u krupi sto i nije lose, gledaj imamo 5 novih mladih igraca i gledaj ako se budu zalagali trenirali gledaj sirokoga za koju godinu na vrhu tabele jer mi smo siroki i uvjek gledaj nastojimo igrat u europi. Gledaj zrinja ispred nas ali gledaj i sarajevo iza nas gledaj to je opet dobro, gledaj imamo cetri boda.

• Naivčino poremećena trebaš znati smisao tog Gledaj pa onda pisati.Nemožeš kopirati i sramotiti pravog tekstopisca gledaj jer on zna komu i zašto to piše.TI si toliko glup da ti to gledaj i pristaje.Uostalom da nisi preglup nebi ostavljao po 50 komentara na svakom članku.Objasni zašto je se pojavilo i čemu je to Gledaj.Onaj što piše to i zna i svaki mu je komentar na mjestu..

• Gledaj Skender albanski klub je isključen na 10 godina iz europskog natjecana i mora platit milijun Eura, gledaj namjestili su preko 55 utakmica, gledaj i utakmica sa hfk dinamom iz zagreba je namjestena, gledaj neka sada pricaju price o postenju maminjo i vrbanovic !