U američkoj verziji aplikacije “TikTok Shop Shopping Center” bi trebao sadržavati više kanala na kojima korisnici mogu pregledavati i kupovati proizvode, uključujući odjeću, kuhinjske uređaje i elektroniku.
Kako prenosi WSJ, TikTok će se baviti marketingom, logistikom, prodajnim i postprodajnim uslugama dok će korisnici dobiti mogućnost ostavljanja recenzija za proizvode koje isporučuje TikTok, ali i za vanjske prodavače.
TikTok će kineskim dobavljačima platiti tek kada pronađu kupce u SAD-u “kako bi izbjegao gomilanje zaliha”.
To se razlikuje od postojeće značajke “TikTok Shop” u kojoj brendovi plaćaju malu proviziju za prodaju svojih proizvoda na platformi.
TikTok ovim potezom želi ići ravnopravno s Amazonom uz nekoliko drugih kineskih trgovaca, uključujući Wish. Ostaje za vidjeti kako će se to provesti u praksi s obzirom da TikTokova konkurencija već ima razrađeno i u praksi testirano upravljanje opskrbnim lancima.
(www.jabuka.tv)
FUP provodi akciju na području Sanskog Mosta vezano za ilegalni transport iz rudnika Kamengrad u…
Iako joj je 91 godina, Tišnjanka Marija Barbača, kao od šale, još uvijek uzima osti…
Pep Guardiola "izgubio je živce" na Matea Kovačića koji je zaradio crveni karton u utakmici…
[gallery ids="758969,758973,758970,758971,758972,758974"] FK Željezničar dan nakon nedjeljnog poraza od Širokog Brijega odlučio se razići sa…
U Sovićima je završen projekt izgradnje spomenika pod nazivom „Svetigora“, posvećen pripadnicima poznate „Bugojanske skupine“…
Na konferenciji o reformi sustava socijalne zaštite u Federaciji BiH najavljeno je moguće povećanje obuhvata…