Svađa Modrića i Piquea nakon El Clasica: Čekaš da počneš plakati

Real Madrid pobijedio je Barcelonu 2:1 u 30. kolu La Lige golovima Karima Benzeme i Tonija Kroosa. Za Barcelonu je rezultat smanjio Oscar Mingueza.

Bio je to sadržajan El Clasico po jakoj kiši, a Real se važnom pobjedom istaknuo u borbi za naslov prvaka. Na kraju utakmice na stadionu Alfreda di Stefana došlo je do kraće rasprave između Luke Modrića i Gerarda Piquea.

Španjolski stoper žalio se sucu Gilu Manzanu. Nije bio zadovoljan nekim njegovim odlukama, kao ni time što je utakmicu nadoknadio četiri minute. Barcelonin igrač htio je još nekoliko minuta drame u Madridu, no to se nije dogodilo.

Barcelona je u zadnjim sekundama pogodila gredu Thibauta Courtoisa i na kraju izgubila.

Real svladao Barcelonu u El Clasicu

Čekaš da počneš plakati, eh…, rekao je Modrić Piqueu prilikom pozdravljanja igrača na kraju utakmice.

Ali, čovječe… Četiri minute, odgovorio je Barcelonin stoper Modriću aludirajući na prekratku sučevu nadoknadu, prenosi Index.

Koliko bi ti?, uzvratio mu je Realov veznjak.