Što je nakon utakmice s Radnikom rekao Sablićev pomoćnik Denis Ćorić?

Nogometaši Širokoga Brijega nisu uspjeli pobijediti Radnik na Pecari u okviru 5. kola Premijerlige – Lige za prvaka, na kraju je rezultat glasio 1:1.

Široki Brijeg je preko Bagarića u 79. minuti došao do vodstva, a ponovno su posljednji trenutci utakmice bili kobni za momčad Gorana Sablića. U 90. minuti nakon loše reakcije obrane Irfan Hadžić pogađa za konačnih 1:1.

Nakon utakmice puno zadovoljniji bio je gostujući šef struke Mladen Žižović koji smatra da je njegova momčad zaslužila bod te je čestitao svojim igračima ali i igračima Širokoga Brijega na fer i korektnoj igri.

Zbog povrede trenera Gorana Sablića izjavu je dao njegov pomoćnik Denis Ćorić koji je istaknuo da je Široki Brijeg loše odigrao prvo poluvrijeme ali je u drugom krenuo puno bolje, zabio pogodak za vodstvo ali isto nije uspio sačuvati do kraja. Više u video prilogu.