Sjajnom Neymaru čak ni petorica ništa ne mogu!

I dok se Barcelona i Real Madrid doslovce ‘tuku’ oko toga tko će uzeti mladog talentiranog Brazilca, Neymar ne prestaje oduševljavati svojim izvedbama u Južnoj Americi, piše Gol.hr

Brazilska 20-godišnja nogometna zvijezda Neymar da Silva Santos Junior pridonio je trećoj pobjedi FC Santosa u srazu četvrtog kola A-skupine Cope Libertadores.

Pobijedila je momčad Muricyja Ramalha na svom stadionu peruanski Juan Aurich 2-0 pogocima Edua Dracene u 15. i Neymara u 58. minuti.

[youtube id=”e2RsvLdA3IM” width=”600″ height=”350″]

Mladom je napadaču to bio četvrti pogodak u četvrtom nastupu, a osim pogotka, Neymar je u prvom poluvremenu pokazao nekoliko odličnih poteza. Kod jedne je akcije sjajno nasamario čak petoricu suparničkih igrača, a tek ga je posljednji u nizu uspio zaustaviti i to tek prekršajem. Neymar je tako još jednom dokazao svoj veliki talent, a Real doista ima za čime žaliti, ako se na kraju pokaže istinitim priča da je Barcelona već ‘zakaparila’ mladog dragulja.

Brazilska momčad vodeća je na ljestvici s devet osvojenih bodova dva kola prije kraja natjecanja po skupinama.

Utakmicu su olujno nevrijeme i nestanak struje na poluvremenu prekinuli na pola sata.