Sjajnom igrom MNK Hercegovina stigla do nova 3 boda

Na otvaranju sezone, MNK Hercegovina je izgubila protiv MNK Sparta Sanski Most. Početak drugog dijela sezone donio je priliku MNK Hercegovini da se osveti za poraz i da upišu vrijedna tri boda.

Početak utakmice nije obećavao jer su opasni gosti poveli s 1:0 golom Hasanbegovića. Ipak, Mario Mikulić-Pavo i Ivan Jurišić prave preokret te su do 15. minute domaćini okrenuli rezultat u svoju korist.

Hasanbegović je nakon toga ponovno zabio, ovaj put za 2:2, a minutu prije kraja poluvremena Matej Karačić vraća prednost Hercegovini.

Nakon prilika na obje strane, Mario Mikulić-Pavo ponovno zabija te Hercegovina ide na 2 gola prednosti. U 29. minuti Kamenčić smanjuje na 4:3, ali Franjo Skoko svojim golom za 5:3 Hercegovine stavlja točku na “i”.

[ KRAJ UTAKMICE ]

⚫🔵 + 3 BODA 🔵⚫

Još jedna timska igra naše momčadi donijela je nova 3 boda i približila nas prvom mjestu.