Širokom bod na Policama

U susretu desetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Leotar je na Policama dočekao trenutnog lidera ekipu Širokog Brijega.Na kraju pobjednika nije bilo, a susret je završen rezultatom 0:0.

U prvom poluvremenu nije bilo većih uzbuđenja. Najbolju priliku propustio je Nenad Zečević u 36. minuti kada njegov udarac brani golman Širokog Bilobrk.

Drugo poluvrijeme donijelo je mnogo bolju igru Leotara, pa je pravo čudo kako je mreža gostiju ostala netaknuta. Zaprijetio je i Široki preko Roskama u 60. minuti, no promjene rezultata nije bilo. A onda je uslijedila prava opsada gola gostiju.

Propustili su igrači Leotara nekoliko odličnih prilika, te na kraju utakmice bodom mnogo zadovoljniji mogu biti gosti iz Širokog, koji će tako i nakon desetog kola zadržati vodstvo na tabeli.