Širokobriježani sudjelovali kod sva 3 gola u porazu Brotnja

U četvrtfinalu kupa BiH, Centar iz Sarajeva je pobijedio MNK Brotnjo rezultatom 5:3.

U ovoj fazi futsal kupa BiH nema uzvrata tako da je Brotnjo preko nezgodnog protivnika u Sarajevu tražio prolaz u polufinale. Gosti su odlično otvorili utakmicu nakon odličnog kontra-napada koji je Anđel Čolak okončao pogotkom.

Ipak, ekipa Centra radi veliki preokret te se na poluvrijeme otišlo s vodstvom domaćina od 2:1. Početkom 2. poluvremena se povećala prednost Centra na 3:1, da bi samo par minuta kasnije Marin Suton pogodio za smanjenje vodstva na 3:2 nakon asistencije Zvonimira Ćavara.

Ponovno, nakon jednog pogotka Brotnja, Centar zabija 2, tako da je domaćin otišao na velikih 3 razlike odnosno 5:2. Do kraja utakmice je MNK Brotnjo uspjelo smanjiti razliku još jednim pogotkom Čolaka nakon sjajne asistencije Marina Sesara.

Brotnjo se okreće prvenstvu na kojem drži vrlo dobru 4. poziciju nakon 11 odigranih kola.