Široki WWin siguran protiv Radnika na startu Lige 6 (85:66)

Aktualni prvaci BiH košarkaši Širokog WWina u subotu su na svojoj Pecari očekivano slavili pobjedu (85:66) protiv Radnika iz Bijeljine na otvaranju Lige 6 BiH.

Momčad Damira Vujanovića je opušteno krenula u utakmicu, što su gosti znalački kaznili. Sve do poluvremena igralo se koš za koš, dok su gosti iz Bijeljine imali vodstvo većim dijelom prvog poluvremena. Gosti su na poluvrijeme otišli s prednošću (32:33).

U drugom poluvremenu Široki je pronašao svoju igru. Boljom obranom zaustavili su napade gostiju, dok su u napadu svojim koševima prednjačili Freeman i Šutalo. Na koncu treće četvrtine Široki je imao prednost 55:51. U posljednjoj četvrtini domaći su u potpunosti slomili goste za konačnih 85:66.

U susretu u kojem je trener Vujanović pružio priliku svim igračima, najefikasniji su bili Rashaun Freeman sa 21 košem (10 skokova, 4 ukradene lopte) i Marko Šutalo sa 20 koševa i 6 skokova. Najbolji igrač gostiju bio je Filip Goranović sa 16 koševa i 10 skokova. (ABcportal.info)