Široki uvjerljiv protiv Mladosti

Košarkaši Širokog su u 18. kolu Lige 12 Košarkaškog prvenstva BiH slavili na Pecari protiv Mladosti iz Mrkonjić Grada 87:76 (22:19, 26:20, 20:20, 19:17).

Domaćini su dobro otvorili utakmicu te su stalno bili u vodstvu, no nisu ga mogli povećati sve do kraja druge četvrtine kada su na poluvrijeme otišli s devet koševa prednosti.

Istu prednost zadržali su igrači trenera Damira Vujanovića i pred posljednju četvrtinu ušli s jednakom prednošću. Široki je mirno priveo kraju utakmicu te na kraju slavio s 11 koševa razlike.

Većinu koševa kod domaće momčadi postigla su četiri igrača: Ivan Karačić postigao je 24 koša, Maj Kovačevič 18, Ivan Novačić 16 (8 skokova) te Krystopher Faber koji je ostvario double-double učinak upisavši 15 koševa i 12 skokova.

Vrijedi istaknuti i Juraja Segarića koji se nije upisao u strijelce, no zabilježio je 17 čak asistencija.

Kod gostiju iz Mrkonjić Grada najraspoloženiji je bio Marko Jeremić koji je postigao 16 koševa te Aleksandar Radukić koji je ostvario double-double učinak upisavši