Široki uvjerljiv protiv Leotara uz double-double trojice igrača

Široki je u subotu navečer u petom kolu Lige za ostanak na Pecari upisao uvjerljivu pobjedu protiv Leotara iz Trebinja 95:77 (21:22, 19:27, 35:10, 20:18).

Gosti su vodili na poluvremenu s 40:49, a Široki je u nastavku ipak ubacio u višu brzinu te u potpunosti slomio Trebinjce.

Presudila je treća četvrtina koju je Široki dobio s 35:10 dok su posljednju rutinski odradili.

Čak tri igrača Širokog imala su double-double učinak: Mateo Čolak (25 koševa, 11 skokova), Jan Močnik (15 koševa, 14 asistencija) i Dalibor Peršić (13 koševa i 12 skokova). Kod Leotara su najbolji s po 15 koševa bili Mijović i Milanović.

U šestom kolu Široki na Pecari igra protiv Mladosti. Utakmica je na rasporedu 5. travnja.