Široki u sudačkoj nadoknadi ostao bez pobjede nad Krupom

Nogometaši Širokog i Krupe su u 25. kolu Premijer lige BiH na Pecari odigrali utakmicu bez pobjednika – 2:2.

Krupa je bolje otvorila utakmicu. U osmoj minuti zaprijetio je Dujaković, ali je njegov udarac završio malo pored stative.

Široki je uzvratio preko Jurilja koji je u 17. minuti šutirao, ali je njegov udarac sjajno obranio Kolak.

Samo minutu kasnije Krupa dolazi do vodstva. Dujaković je iskoristio jedan ubačaj s desne strane i zabio za 0:1.

Slavlje gostujućih igrača nije dugo trajalo jer je Zachara u 21. minuti postigao svoj prvi gol za Široki i poravnao na 1:1. Herceg je ubacio s lijeve strane, Medić odigrao povratnu na peterac, a poljski napadač pospremio loptu u mrežu.

Veliku priliku Krupa je imala u 28. minuti kada je Vukmanović izašao sam pred Miškića, ali je golman Širokog obranio njegov udarac. Tri minute kasnije dobru intervenciju ponovno je imao i golman gostiju. Nakon ubačaja iz kornera Begić je dobro šutirao, a Kolak još bolje obranio.

Plavo-bijeli su nastavili s napadima, ali se rezultat do kraja prvog poluvremena više nije mijenjao.

Na predah se otišlo s rezultatom 1:1

Vukmanović u 55. minuti ponovno bježi obrani Širokog, ali Mišković opet brani njegov udarac.

Široki u 70. minuti dolazi do potpunog preokreta. Medić je ubacio loptu koja Kolaku ispada iz ruku i završava u njegovoj mreži.

Veliku priliku da rješi pitanje pobjednika šest minuta kasnije imao je Marko Jurić, ali nije dobro zahvatio loptu nakon dodavanja Ikića i njegov udarac odlazi daleko od gola.

I kada se činilo da će Široki doći do sva tri boda, Krupa u posljednjim sekundama preko Nikolića dolazi do izjednačenja i odnosi bod s Pecare.

Široki će u sljedećem kolu ugostiti Velež, a Krupa Slobodu.

NK ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Medić, Jurilj (od 84. minute Stipe Jurić), Stanić, Herceg (od 46. minute Šabić), Vukoja, Zachara, Begić (od 82. minute Mašić), M. Jurić, Musa, Ikić.

FK KRUPA: Kolak, Karišik, Redžić (od 89. minute Redžić), Pavlović, Dujaković (od 81. minute Erak), Jović, Muminović, Galić, Ćivić, Vukmanović (od 81. minute Nikolić), Mandić (od 81. minute Aćimović).

Karačić: Bili smo u grču ; Ilić: Čestitam igračima Širokog što se nisu valjali kad su imali vodstvo

52 komentara

• Šteta! U borbi za Europi prosipaju bodove protiv zadnjeg na tablici.

Nikad gora ekipa Širokog a nikad bolja prilika za dobar plasman.

• Navijač, ne seri. Široki igra najljepši nogomet u ligi. Dakle nije to “nikad gora ekipa u ligi”. A Krupa je solidna ekipa.

• Pa puno puta sam kazao da je to jedna izuzetno jaka ekipa.Ako netko želi igrati nogomet onda su oni lošiji ali snagu pokažu protiv Zrinjskog Željezničara Sarajeva Veleža i svih ovi koji im dozvole da rade šta hoće.Protiv Krupe vjerojatno nisu imali motiva jer su izuzetno jaka ekipa.

• Realno gledajuci poziciju na tabeli moramo bit presretni jer mi imamo samo dva prava igraca i Miskic i Ikic i dva ili tri solidna ostalo katastrofa

• Jedno vrijeme smo imali sreće dobivali smo iz jednog udarca na gol, sad nam se to vraća, ali jbg koliko para toliko muzike

• hahahaha.dece siroki u evropu nikad nisu u kvalifikacijama za ligu evrope dolazili do drugog kola.niste ustanju krupu dobit.na svom terenu krupa po pravdi trebalaje ovu utakmicu dobit sudija nije sviro cist penal

• Kadavam čovik napiše da je široki i krupa podjednaka ekipa vi vrjeđate čovika sada kome nije jasna ta činjenica nek misli šta hoce

• Sta bi Kara. Rece neki dan sigurno tri boda ostaju na Pecari.Nesto cim najavis pobijedu izgubite,drugi put bar reci da ce te se boriti pa kako zavrsi

• Tako je ,koliko para toliko muzike.ovo do sad je bila bajka sa ovim kadrom,od sad sve dolazi na naplatu .žao mi je ali je tako

• Ma i ovo je odlično jer nema love, nerealno je očekivati od ovi momaka da budu ispred Zrinjskog borca i Veleža jer si oni imaju 2-3 puta veći proračun

• Dije onaj igrač ili ti ga amater jurilj lik još ne zna pravilno trčati dao lani dva gola iz odbijanca i odma ga proglasilo igračem, jeli igrao danas

• A jbg i ovo je iznad svi očekivanja pogledajte malo rostere konkurenata i sve će bit jasno, Karačić je genijalac s ovim kadrom je još uvijek u igri za Europu, ali bojim se da nemamo šanse za Europu jer je još puno kola do kraja

• za anonimno.19.44 velez.ima vrlo kvalitetnu momcad.odlican napad ima dva.vrlo kvalitetna.golmana.velez.prosle godine odnijoje bod sa pecare.velez poklonijoje sirokom kup utakmicu da prode daije.

• Ok kadar nije nesto a do neki dan smo pricali o naslovu prvaka,to je nas mentalitet,decki samo igrati pustite ove sveznalica ,jedina utakmica koju Siroki ne moze dobiti je Borac a sve ostalo je moguće pogotovo ove kuci i s njima bi skoro sigurno bio izlazak u Evropu ,iako nagrade u ovom novom europskom natjecanju nisu velike ipak za stabilnost kluba bi bilo veliko

• Koji ovde jadnik pise ili jadnici a nevjerujem da ih ima puno.Jedan stalni zatucanko se zna.Ma ne sekiraj se jadnice.Europa je za siroki zrinjski borac i sarajevo.Velez ne zeli europu za ovu godinu a zeljo je vec pokazo da njima nij
    E do toga u ovoj sezoni.Koji jadnik pise.Ne sekiraj se eurola je za ta 4 kluba milion posto.eto sad znas kad sam ti JA kazao isto kad sam ti kazao da su krupa i soroki 2 podjednaka kluba i to ti je cinjenica jadnice opsjednut pisanjem

• Borac vodi olimpika sutra će Velež dobit Sarajevo i mi polako padamo na 4 mjesto, a šta ćeš lova sve diktira nekad smo mi imali igrače uz bok Sarajevu i Zrinjskom a sad realno imamo igrače uz bok Krupe i olimpika, moj treneru nemože ti jurilj igrat u prvom sastavu ima li iko drugi da probaš bez njega jednu startat

• Taj jadnik je mhj,pikaboo a ovde najvise pise pod anonimno a evo i oznacio se kao mhj.Jadnice zatucani.Imaju ekipu za borbu za ostanak a na ovoj poziciji su sto su bodovi poklamjani redom od sviju.Saberi.Samo od tuzle 4 boda su dobili inace bi ih tuzla dobila obe utakmice jer imaju za klasu jacu ekipu.Borac na pecari,Zeljo na grbavici ona najprozirnija namjestaljka Pa Zrinjski na pecari,Sarajevo na Pecari.Da ne govorim Sloboda na pecari kada su dosli oni i Radnik ekipe istih sponzora i evo vam trpajte koliko zelite.To ti je tako Jadu zatucanni nemozes od jada procitat sto zatucanko pise.

• Sto posto ispravno rečeno lako je igrat unaprid dobivene utakmice realno široki je ekipa za borbu opstanka isto ko i Olimpik Radnik i Krupa pogotovo sa ovako stručnim trenerom samo mi nije jasno kako oce igrad kako su loše placeni pojedini igrači nemaju za gorivo ako im roditelji nedadnu ova uprava je katastrofa

• Rekao sam prošlo kolo da igrači Širokoga ne znaju što će sa loptom kada dođu na 25 tak metara od gola protivnika.. A danas je i obrana slabo igrala. Sve je jasno. Javi se pravi GLEDAJ da se smijemo tvom šaljivom komentaru ljudino. Živio 150 godina..

• Tko god piše taj i stoji iza toga što piše.Tko se boji Imena I Prezimena onda neka i ne piše.U redakciji znaju za svakoga.Sad je pitanje na kog Anonimno misliš jer je u ovim komentarima najviše anonimno.Koji si ti zatucani tokmak.Eto to javno objavi.

• Znam da čitate ove komentare ali se ne obazirite na njih. Pripremajte se za svaku buduću utakmicu kao da je posljednja i bacite se na glavu. Ja vjerujem da vi možete dogurati u Europu. Osim toga da nije bilo grča možda bi uzeli i bod u Sarajevu. Zato glavu gore i dajite svoj maximum. Sretno

• Igrali smo gledaj slabo protiv te krupe i pokušavali gledaj pobjediti ali nas ovaj put nije gledaj pomazila sreca. Zato ćemo iduce kolo protiv gledaj veleza ici na pobjedu jer mi smo gledaj siroki.

• Gledaj nisi ti dobar.Hakiraj svoju glavu i vidi koji ti sarafi trebaju.Kad hakiras objavi koji su sarafi.I to gledaj si naucio od onog koji te svemu ucio al te nije naucio zato sto si poremecen