Široki u prijateljskoj utakmici slavio protiv Mostara 8:1

Nogometaši Širokog Brijega su u prijateljskoj utakmici u kampu ”Musa-Karačić” slavili visoku pobjedu od 8:1 nad Nogometnim klubom Mostar koji se natječe u Županijskoj nogometnoj ligi HNŽ-a.

Trener Širokog Slaven Musa na teren je poslao kombinirani sastav, a već u 4. minuti Matej Karačić pogodio je za 1:0. U 23. minuti Mostar nakon ‘skraćenog kornera’ iznenađujuće poravnava rezultat. Vlaisavljević je pogodio stativu, a lopta se sretno odbila u mrežu Bilobrka.

”Plavo-bijeli” za nekoliko minuta dolaze u vodstvo, a za 2:1 pogodio je Josip Ćorluka. Isti igrač je u 34. minuti postigao svoj drugi pogodak za vodstvo Širokog 3:1. Četiri minute kasnije Ivan Buhač pogađa za 4:1 te se s tim rezultatom otišlo na poluvrijeme.

U drugom dijelu u igru su ušli Dino Kresinger, Ivan Krstanović i Goodness Ajayi, a upravo je ovaj posljednji u 62. minuti pogodio za 5:1. Šest minuta kasnije Kresinger povisuje na 6:1, a u 71. minuti Nigerijac Ajayi postiže svoj drugi pogodak za 7:1.

Točku na ”i” postavio je Ivan Baraban koji je u 80. minuti pogodio za 8:1.