Široki u Ljubuškom slavio protiv Izviđača

Široki je u petom kolu Prve lige Rukometnog saveza Herceg Bosne u nedjelju u Ljubuškom pobijedio Izviđač rezultatom 26:30 (9:14).

Širokobriježani su poveli od prve minute i prednost nisu ispuštali do kraja utakmice. Gosti su najveću prednost imali kod rezultata 2:9.

Druga momčad Izviđača se nije predavala pa je u posljednjih nekoliko minuta smanjila zaostatak na svega minus jedan, no mladi domaćini nisu uspjeli preokrenuti rezultat. Široki je u samoj završnici napravio seriju 3:0 te na kraju slavio rezultatom 26:30.

Goste su do pobjede predvodili Ivan Šaravanja s devet te Frano Slišković sa sedam pogodaka. Kod domaćih su se istaknuli Vukčić sa sedam i Alilović sa šest pogodaka.

Široki nakon pet kola ima tri pobjede i poraz te utakmicu manje, a u šestom kolu su slobodna momčad.