Široki stigao do treće pripremne pobjede, na Blatu poražen i GOŠK

Nogometaši Širokoga Brijega pobijedili su GOŠK iz Gabele 3:0 u pripremnoj utakmici odigranoj u srijedu na glavnom terenu Trening kampa ”Musa-Karačić” u Širokom Brijegu.

Bio je ovo treći susret Širokobriježana na zimskim pripremama, a prethodno su slavili protiv Ljubuškog i Posušja.

Alen Jurilj doveo je domaću momčad u vodstvo u 8. minuti kada je pogodio iz jedanaesterca, a prethodno je srušen bio Mateusz Zachara.

U 29. minuti Bože Vukoja udvostručio je vodstvo Plavo-bijelih iz poluvoleja na asistenciju danas iznimno raspoloženog poljskog napadača Zachare. Konačnih 3:0 postavio je Josip Majić nakon solo prodora u 90. minuti.

NK Široki Brijeg: Zlomislić (od 31. Miškić; od 61. Pehar), Raguž (od 46. Medić), M. Jurić (od 46. Grgić), Oršolić (od 46. Obšivač), Herceg (od 46. Čuljak), Šabić (od 46. Mašić), Stanić (od 46. Čepo; od 71. Begić), Vukoja (od 46. Majić), Maganjić (od 46. Brekalo), Jurilj (od 46. Ikić), Zachara (od 46. S. Jurić). Trener: Toni Karačić.

Široki uvjerljiv u prvoj pripremnoj utakmici, Ljubušaci se vratili sa šest golova u mreži

Široki u prijateljskoj utakmici svladao Posušje

17 komentara

• Gledaj ako znamo da je Goška trenirao jedan Pamić,i taj dobio otkaz,onda znamo da Gošk nije bilo tko.Gledaj taj Pamić je iz Hrvatske i nije to mala stvar.Široki nije nezasluženo pobjedio i gledaj radi se o ekipi koja ima rep i glavu.Ide to dobro.Gledaj pobjedjene su 3 ekipe koje igraju nogomet i za sada moramo biti zadovoljni.Gledaj nebi ja sad o tome šta će biti kada dodju jače utakmice.Nebi ja ni o ovom paćeniku iznad.Idemo korak po korak pa gledaj mi smo Široki i gledaj idemo na pobjedu.Hvala i vama.

• Taj nike je Toni Nikic koji je bolji štoper trenutno od ijednog štopera što Široki ima samo momku triba dat priliku koliko su ovi prilika dobili ajde cao stručnjaci

• TRN glup si kao Racku, to jest kada je najbolje ti rigaš.. PRAVI GLEDAJ je dao komentar i čovjek lijepo uz svoj sportski komentar ubaci dozu Humora. Svaka čast PRAVI GLEDAJ. Bila bi mi čast upoznati tebe i pokloniti tebi 200 Eura jer si nas puno puta nasmijao sa duhovitim zabavnim Gledaj komentarima.. Podsjećaš na nekada veoma popularnoga SPORTSKOG radio reportera Radio-Zagreba Ivana Tomića! Evo nekih njegovih izreka: Milivoj Bračun-DINAMOV TAJFUN, Lane sa Korane-Boro Cvetković, Dinamovo Med i Mlijeko-VELIMIR ZAJEC ZEKO, evo Asa sa Vrbasa-Abid Kovačević igrač Borca pa Slobode, Marijan Vlak-jedini vlak koji nikada ne kasni, mila majko što promaši Rajko-Rajko Janjanin promašio gol sa 3 metra, evo Vuka sa Čitluka-Predrag Jurić itd itd su samo neke od izreka Ivana Tomića.. GLEDAJ svaka čast BOG ti dao sve najbolje kolega..

• Mislim da su dvojica idiota “Gledaj” i “Živija CRVENI Split” ili ista osoba ili blizanci. Neka oba naguze svoju koticu, pa možda naprave trećeg idiota.