Široki sa 6 golova “istalio” Čelik i zauzeo prvo mjesto

NK Široki Brijeg nadigrao je NK Čelik Zenica s visokih 6:0 na Pecari u 3. kolu Premijer lige BiH.

Domaćini su bolje ušli u utakmicu i već u 12. minuti došli do vodstva od 1:0 preko Dejana Čabraje koji je fantastično lobom prevario Ratka Dujkovića i tako Široki doveo do ranoga vodstva.

Širokobriježanima nije dugo trebalo da povećaju vodstvo, u 28. minuti odličan gol glavom za 2:0 zabio je Dražen Bagarić.

Plavo-bijeli su potpunom dominacijom na terenu pokazali koliko su kvalitenija momčad. Novi pogodak za domaće, na opće oduševljenje publike, pao je u 35. minuti kada je mrežu Čelika s ruba šesnaesterca zatresao Luka Begonja nakon sjajne akcije svoje momčadi. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 3:0.

Željezničar na svojem travnjaku svladao Plemiće: Krpić “presudio” Zrinjskom

Široki je u drugom poluvremenu nastavio odličnu igru, dok Čelik nije pokazivao igru iz prošlog kola kada su nadigrali Željezničar.

Za novo povećanje vodstva Širokog pobrinuo se Josip Barišić. Bagarić je nakon greške gostujućega vratara pokušao zabiti gol, ali se ona odbila od vratnicu, a odbijenu loptu sigurno je u mrežu zatim pospremio Barišić.

Peti gol na Pecari postigao je Stipe Jurić u 82. minuti. Po drugi put na ovom susretu u strijelce se upisao Dražen Bagarić koji u 87. minuti dovodi Široki na šest razlike.

NK Široki Brijeg je nakon ovog kola vodeća momčad na ljestvici Premijer lige BiH, a sljedeće kolo igrat će protiv Radnika na Pecari, dok će Čelik dočekati Zrinjski.

Rezultati by SofaScore

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Barišić, Čabraja, Turčin, Marić, Ćorluka, Kovačić, Begonja, Bagarić, Marković.

ČELIK: Dujković, Vrhovac, Dedić, Dilaver, Okić, Karamatić, Livaja, Jamak, Šišić, Popović, Jazvin.

29 komentara

• Zadnji sam put napisao protiv krupe komentar za Bagarica pola ih se nije slozilo samnom ,Ljudi mi imamo igrac koji ce u sezoni dat 15 – 20 golva,to prije nismo imali.

• Halo šta ima u Zenici?Ajd kako neznaš ko je?Pavić je.Štima ba Paviću?Evo obično idemo u nedjelju pol tuceta vama.Nek bude 3 u prvom i 3 u drugom.Ajd radio sam i kod vas a nije loša ovde plaća treba mi malo vjetra u ledja.Ajd dobro moj Paviću sve u redu. hAaaaa pa to je Bih liga fantastična pobjeda Širokog samo utakmicu gledaju i stručnjaci nisu sve naivčine na tribinama.

• Prvo mjesto se slavi kao da je sezona kraju…Ajmo se spustit na zemlju, znamo sta nam se prosle godine dogodilo, i uvijek nam se dogodi kad se uzdignemo i mislimo lako cemo. Daj Boze da ovakva tablica bude i na kraju sezone! Igraj dalje samo bori se…

• Odličan pristup igri.
    Odlična posjeta s obzirom da je pola ljudi iz širokog van grada (knin, more, planina…)
    I jedne me stvari strah. Suci su sramota, 2 minuta ruši tomu turčina pomocni ni glavni nista, nas prvi faul koji je mogao i za nas suditi on daje zuti barisicu i drugi prekrsaj odmah zuti,koji je i bio grub ali dva faula, dva zuta…unistit ce nas!!!
    I ako ima netko iz kluba neka napiše što je s Tomom T.

• Paviću svidja li ti se u Širokom?Preporodio si ekipu.To je Široki i tako se pobjedjuje..Po 3 u oba poluvremena nek sad neko kaže da je Široki slaba ekipa.Ono protiv Tuzle i Krupe je bio loš dan Šta ćeš kad oni pokrivaju prostor koliko mogu.

• Ajd šuti neka je 6;0 ko te pita išta drugo.Mi smo Široki i neće ni Čelik ovo dozvolit nekom drugom.Tu je Pavić.Sad nam dolazi Žižović pa neznam oče li i on bit samo žiža ili će igrati nogomet.Treba nakupit bodova dugo je prvenstvo.Kad nekome bude stani pani bit će onda teško i nećeš sa zvjezdom moć do bodova.

• Odlična predstava Dino se vratio to je veliki plus sad sta je sa Turčinom jer je decko jedini se pokazao kao pojačanje nadam se da nije ništa ozbiljno,sudac je katastrofa bio pa on daje mogao najradije bio dao gol umjesto napadača Celik.A onaj simpatizer Celikovih navijača ako mu se nesviđa na Pecari mogao je slobodno sa njima kucu.

• Bolje bit bez bodova nego bez stadiona da nije juge nebi znali staje trava a sad dolazite igrat na ljepu pecaru koju nazivate selo a igrate na njoj evropsku utakmicu

• Gledaj ja sam govorio gledaj ako do poluvremena damo dva gola, gledaj rekao sam ako brzo damo gol pa nakon toga i drugi gledaj bit će dobro. Gledaj dali smo tri. Gledaj drago mi je za bagarica jer je dao dva gola. Gledaj iduce kolo kazem ti ja moramo dobiti i tada smo kazem ti ja u dobroj poziciji. Jer mi smo široki i uvjek idemo na pobjedu. Kazem ti ja bravo plavo bijeli.

• Sinošnja utakmica je za desetku,pristup,kombinatorika,realizacija.
    Iako ja i dalje smatram da su stoperi i obrana općenito slabiji dio momčadi.Nakon tri kola sedam bodva,to je ekstra,i nadam se u sljedećim utakmica isti pristup i pobjede!

• Sve ok al ko piše ovo izvješće neka ga je sram i stid pa jebo te i Bagarić i Čabraja nijednom nisi spomenuo Markovića prva tri gola momak sve uradio i servirao im i oni se spominju i diže te ih u zvijezde dajte momku malo morala jer kad on proćita ovo izvješće oladit će mu i igra i moral za igrom.