Široki s pobjedom protiv Metkovića otvorio zimske pripreme

Nogometaši Širokog Brijega u prvoj pripremnoj utakmici za nastavak sezone pobijedili su momčad ONK Metkovića s rezultatom 3:0.

Utakmica je odigrana u klupskom kampu “Musa- Karačić” Širokobriježana na Blatu pred nekoliko desetaka gledatelja. A zanimljiva atrakcija na tribinama bili su i dobro raspoloženi navijači Metkovića “Jajani”.

Razlika u kvaliteti ova dva protivnika bila je očigledna od samog početka. Široki je tražio pogodak, ali mreže su mirovale sve do 36.. minute, kada su domaći poveli.

Nakon Cipetićeva ubačaja s boka, a glavom je pogodio Stjepan Radeljić, novo pojačanje Širokog Brijega.

Radeljić je postigao prvi pogodak za domaće

U nastavku utakmice trener domaćih Karačić je uveo kompletnu novu momčad, koja je postigla još dva pogotka.

Prvo je silovitim udarcem za 20ak metara u 62. minuti pogodio je Ante Hrkać.

Treći pogodak djelo je dvojice juniora. U 84. minuti nakon asistencije Kristijana Sesara pgoodio je Daniel Lukić.

Performans navijača Metkovića Jajana

NK Široki Brijeg: Miškić (od 46. Pehar), Cipetić (od 46. Mašić), Radeljić (od 46. Barišić), Nikić (od 46. Hrkać), Kvesić (od 46. Vištica), Stanić (od 46. Enin), Marić (od 46. Begić), Vukoja (od 46. Sesar), Ćorić (od 46. Knežević), Jurilj (od 46. Jurić), Angelov (od 46. Lukić)

ONK Metković: Batinović (od 75. Šiljeg), Mioč (od 46. Majić), I. Marušić (od 77. M. Dominiković), Boras, Mišanović, Borovac (od 70 Kozina), Popić (od 63. Bebić), Jelavić (od 46. N. Marušić), Sokol (od 46. Brečić), D. Dominiković (od 63. Talajić), Plećeš (od 70. Miletić).

Novo ime na treningu: Veznjak stigao na pripreme Širokog Brijega