Široki pobjedom nad Leotarom preuzeo prvo mjesto

Nogometaši Širokoga Brijega pobijedili su s 1:0 Leotar u utakmici 4. kola Premijer lige BiH igranoj u nedjelju navečer pred praznom Pecarom.

Široki je bolje otvorio susret te je preko krila i dubinskim dodavanjima pokušao probiti gostujući bedem.

Gosti su najbolji priliku imali u 30. minuti kada nisu iskoristili poigravanje vratara Tomića koji je neoprezno izbio loptu, a ona se odbila od Pervana i zamalo ušla u mrežu.

Pred kraj prvog poluvremena, točnije u 40. minuti, Široki je došao u vodstvo iz jedanaesterca.

Sudac Martinović je pokazao na ”bijelu točku” nakon što je u kaznenom prostoru srušen Cyrille Kpan. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Bože Vukoja.

Već u sljedećoj minuti mogli su Širokobriježani udvostručiti vodstvo. Medić je odlično ubacio, a Lukić je zakasnio na loptu; centimetri su ga dijelili od pogotka.

U nastavku susreta Široki je nastavio u istom ritmu, imao je nekoliko izglednijih prilika, no do pogotka nisu uspjeli doći. U 82. minuti vratar Tomić je spasio svoju momčad kada je obranio udarac Marka Pervana, inače bivšeg igrača Širokog.

U 90. minuti Daniel Lukić postigao je pogodak, no poništen mu je zbog prekršaja u napadu.

U 5. kolu Široki Brijeg gostuje u Mostaru kod Zrinjskog dok će Leotar u Trebinju igrati protiv Veleža.

47 komentara

• Očajna igra jbt zadnji 5 minuta 10 puta moraju grčeve glumit protiv jednog leotara, 10 bodova s ovakom igrom imamo to je dokaz da je ovo najgora liga u europi, a šta tek reć za onaj teren jedino u trebinju je ovako loš ko na pecari, prije 2-3 godine je ljeti bio kao tepih ovo danas je očajno i od igrača i od ovih što održavaju teren

• Katastrofalna utakmica mi raspalom leotaru nismo 2 puta pucali na go, nemojte se ljudi zavaravat sreća nas prati ali kad krene niz brdo vidit ćeš jada, jer s ovakom igrom koje nema nikako mi i jesmo rang leotara

• Šteta što je željo uzeo bodove Zrinjskom sada bi mi to napravili a ovako nema nikakve šanse.Ne smiju puno zaostati za Sarajevom a u medjusobnim utakmicama će ih pregazit.Sarajevo nema od koga drugog izgubit bodove.

• Pobjeda je pobjeda to stoji, ali ovo je užasno za gledat, jbt sad pred kraj 4-5 smo imali kontri i nezna niko šutnut po golu

• Nema igre a bodovi se pišu.Ne znam do kada može tako.Nažalos sad je vrime za poraz jer Zrinjski nesmije izgubiti bod.Imaju top ekipu za ovu ligu.

• Barbarić igra na rezultat i ima sreće.Igre nema to je vidljivo.Neznam na što će ovo sličit kada dodje jača ekipa.Zrinjski nas neće trat punom snagom oni će to lagano dobit.Bojim se šta će biti s tuzlom i sarajevom.Borac ima katastrofa lošu ekipu a i njih se treba čuvati.Najgore ako nas onaj mulac amar pobjedi sa svojim vrapčićim.

• Ma bodovi su bitni ,deckima svaka cast,ako se bude za vikend igralo sa zrinjskim treba pokusati iskoristiti njihov umor od utakmice i puta i kazahstan

• nije lako igrat fudbal po vrućini.Bitno da se igra fudbal.Treba znati da se fudbal igra 90 min i nije lako izdržati fudbalsku utakmicu.

• Točno da je bilo dosta sreće za ovih deset bodova,ali svaka čast,neka je Široki prvi a ne Sarajevo, Borac…Igra nije realnost naspram bodova,ali neka malo vode na mlin nekom od naših klubova

• Isključili komentare i otišli na spavanje.Kako nije ništa napisano o poklon penalu.Ovi crnac je trebao dobiti žuti karton a ja bi mu dao i crveni.Šta bi pisali da je ovakav penal sudjen protiv širokog.Katastrofa igra i poklon penal.

• Ovo do sada je sve srića bila. Dobro je da su skupili koji bod da ne ispadnu u drugu ligu. U Mostaru će se pokazati pravo lice!

• Imas upravu koja nije u stanju osigurati place igracima. A momci na terenu daju svoj maksimum. Ne izgleda igra dobro ali bodovi se pisu. Bas me zanima ko bi od nas radio da ti poslodavac duguje mjesecima

• Penal nepostojeći. No, sve se to znalo puno prije utakmice. Martinović jedva dočeka svirnuti. A ne da nije penal nego je simuliranje. To je istina a druga je priča što je nama drago da smo dobili.

• Šta je ovo…a koji se jadnici javljaju. Haha..pa nama su predvidali borbu za opstanak…svaka čast ekipi!!!!Osijek milione troši a gubi…sarajevo u zadnji pet min dobio a puni su para…Tuzla puna para ne može sa slobodom koju smo rutinski dobii!! A mi najmlađu momčad imamo..svaka čast!!

• Igra nije za pamćenje
    Uprava fuj
    Ali Barba je tu
    Čujem da će stariji navijači pokušati podići klub. Dug je to proces, ali ima nas 500 koji bi se sigurno angažirali ako bude lijepa priča
    Idem bod po bod, nema veze zbog loše igre, doći će to na svoje
    Idemo svi ko jedan stati uz Široki, ne uz upravu, nego uz Široki… Voliti i slaviti svoj klub ne mrzeći druge
    Pogledajte na YouTubeu protiv Aberdeena Sarajeva željezničara navijanje! Antologijske kad je Praljak umro, kad je pecara pjevala ponos na moja je zemlja protiv Sarajeva, protiv Aberdeena zbog tebe jutrom budim se, pa protiv Zrinjskog volim te grade moj, protiv Albanaca sa pecare plavi….
    Bit će opet onaj Široki!!!!
    Samo Široki!!!!

• Jbte cime se hvalite, pa Diroki je vise do sad dao golova nego sto je uputio udaraca na gol iz igre. Ovo je bila do sad sreca, a ne znanje. Kad sreca okrene ledja, a znanja nemaju bice borba za opstanak, skupa sa Leotarom, Posusjem, Slogom…

• To se ti i idioti poput ovog gore Spadala nadate…. Zlocesti ljudi koji vole jedino zugati i zato zele da sve propadne. Ti imas znanja ko i svaki pacijent u Premier, Wwinu. Sve su strucnjaci unutra ostavili svoje place na scoje zanje i imali bi milijune samo da su glupi igraci i treneri znali odigrati kako treba.

• Široki će sam sebe x puta pobjediti vraćajući loptu golmanu i loptu u nazad stoperima
    Vraćaju je ko da zajebaje suigrača nigdje osjećaja za to

• Interesira me koji si ti seljacina sto tvrdis da je penal bio i da je cist.Jesi ti tako cist kao onaj penal.Vec vidim kako smrdis a da je sviran protiv sirokog onakv penal onda bi kukao 10 dana a i novinari pisaki o tom.Jeli oni crnja doveden da onako smijesno pada pa da mu se ljudi ismijavaju.Pojma on s loptom nema bar taki se meni cini.Ono je sramatan pad i sramotan penal.Iz aviona se vidi kako se sam namjerno kaci i saplice od nogu igraca leotara.

• vidi ovih umobolesnika, pa frajeru potrazi pomoc. ti si psihički rastrojen, ti samo pljuješ po širokom, bilo da su zadnji, ili prvi, dobiuli ili izgubili ti uvijek sipaš svoje otrovne komentare i iskreno mislim da bi trebao potraziti stručnu pomoć. Svako dobro ti želim, i da zaliječiš svoje komplekse i duševne nemire. U MENI SAMO ŠIROKI BRIJEG!

• Ove što pljuju očito guši. Guši ih ovakav start,guši ih mlada ekipa,guši ih jedan primljen gol u četiri kola. Vjerojatno spremate vatromet za prvi poraz

• Bilo ni 150 komentara da je bio poraz od Zelje i x protiv Leotara. Mozes misliti sta je tu gorcine u tim ljudima sad ostalo. Prvo su ljuti jer su navalili pisati kako necemo imati igraca nikako na pocetku sezone cim su odlasci poceli. Kao da je Siroki jedini klub koji ima te probleme. Igrala bi se Liga 4 da se iskljuce svi koji nemaju te probleme

• Kako navesti za komentar 15:37 kada su svi drugi psihotični njegovi.Pa vidi ti najprije svoj umoporemećaj jer si potpuno poremećen.Jel penal za tebe bio gnjila gnjido.Opsjednut si i bolovnik teški