Široki nakon velike borbe svladao Zvijezdu

NK Široki Brijeg pobijedio je FK Zvijezdu 09 rezultatom 2:0 na Pecari u okviru 10. kola Premijer lige BiH.

Širokobriježani su se mučili veći dio susreta. Plavo-bijeli su u prvom poluvremenu imali uzaludan posjed lopte jer iako su više pritiskali goste, nogometaši Zvijezde 09 dobro su se branili.

Domaćini nikako nisu uspijevali stvoriti prave šanse. Pred sam kraj prvoga poluvremena Begonja se našao u dobroj prilici nakon pogreške obrane gostiju, ali gađa ravno u vratara Erića tako da do promjene rezultata nije došlo.

Goce Sedloski reagirao je odmah na poluvremenu napravivši dvostruku zamjenu – iz igre su izašli Luka Begonja i Danijel Kožul, a u igru su ušli Josip Kvesić i Stipe Jurić.

Široki je u drugo poluvrijeme ušao čvršće i odlučnije. Nogometaši Širokog bili su fokusirani na protivnički gol i odmah na početku imali su dobru šansu povesti preko Čabraje, ali on nije bio precizan.

Eliomar je srušen u šesnaestercu gostiju u 55. minuti, ali sudac nije dosudio najstrožu kaznu na veliko negodovanje igrača i publike. Zatim je ritam igre u potpunosti opao, Široki nije uspijevao kreirati jednu dobru priliku.

Sedloski: Mogu biti zadovoljan s drugim poluvremenom

U 68. minuti gužva u šesnaestercu gostiju, ali Erić je bio siguran na vratima gostiju.

Sedloski je pogodio s ranim izmjenama jer su Plavo-bijeli u 75. minuti napokon probili obranu gostiju, a pogodak za 1:0 postigao je Josip Kvesić.

Autogol za 2:0 vodstvo Širokog u 85. minuti postigao je Kristijan Tojčić.

U ovom susretu nisu igrali vratar Luka Bilobrk zbog crvenog kartona protiv Željezničara i napadač Dražen Bagarić zbog tri žuta kartona.

Rezultati by SofaScore

NK ŠIROKI BRIJEG: Bandić, Kožul, Matić, Barišić, Ćorić, Čabraja, Babić, Eliomar, Kovačić, Begonja, Marković.

FK ZVIJEZDA 09: Erić, Krajišnik, Huseinbašić, Zlatković, Tojčić, Filipović, Osmanagić, Vojinović, Predragović, Babić, Zekanović.

25 komentara

• Kako igramo exstra je sto zaostajemo samo 4 boda za prvim izdržati do polusezone sa ovakvim bodovnim zaostatkom bilo bi exstra i onda dovesti barem 2 igrača koji znaju dati gol i napasti prvo mjesto

• I opet cete 3. Ili 4. bit, nemate ni snage ni znanja ni igraca za nesto vise.. jedino ako vam opet kup nastele ko i svake god

• Imamo mi prika znanja al nemamo para da pitkupimo sudce i pojedine klubove zna se i koje ili igrace pa da budemo bar drugi al ovisi od ororacuna koji nam kaska za ivim vodecim e zato su prika oni pevi a mi 4

• Jedva i uz njihove greške!Babić,Eliomar,Marković jedini koji su se izdvajaju,ovo drugo lose ili preloše.Na polusezoni totalni remont.

• S čime je se Marković izdvojio? 50 ubačaja sa strane i svaka metar od poda, taman na glavu obrambenog zvijezdinog igrača…dečko je bio loš, treba radit na njemu

• Moj prijatelju igramo iduce kolo u srijedu a ne subotu a to drugo je sigurno idemo i u subotu il nedjelju sa tuzla city isto po pobjedu

• Moj prijatelju ne igramo sa Sarajevom u subotu nego u srijedu a to drugo je sigurno a i idemo po pobjedu za vikend protiv Tuzle City. Samo Siroki.

• Pa ljudi moji nemozemo sa 2 zad vezna dobit utakmicu.svaka čast dani ali.begonja bože sacuvaj.nije mi jasno da on igra a BOŽE VUKOJA nema ni medu 18.sad smo se izvukli a protiv sarajeva nek nam je Bog na pomoci.valjda ćemo izvuci bod

• Goce je dobar trener, možda nam neće biti dobar kad budu loši rezultati, ali sigurno je dobar. Sviđa mi se što je stalno u igri, što vidi neke stvari što i mi na tribini o ne šuti sucima

• Dvije teske utakmice kluba. Kada bih mogli iz dvije utakmice tri boda bilo bih to veliki uspjeh. Igraci su se trudili, ali nemamo zavrsnicu, sada ce se vidjeti rukopis igre u Sarajevu dali se dizemo i koji nam,moze biti maksimum igre. Bitno je da nebude velika zaostatka bodova iza vodece trojke u prvih 19 kola koliko se igra ove jeseni. Ondah , Goce napravi spisak dovodenja, Zdravko nek odradi i otpis sada koji nisu potrebni. Bitno je izboriti Europu, jer realno netreba se lagati da imamo,momcad zactrofej, prvo mjesto. Zdravko pomozi, i hvala ti na dovodenju Goce , tebi i sportskom direktoru sto ste nasli rijesenje za dobra trenera.

• Pljuvali ste babica sad kažete da je među boljima. Nije ni sad nešto ali pomaka ima. Isto kao kod popovića. Najbitnija je pobjeda. A protiv sarajeva puno ce nam faliti bilobrk.

• Goce naprijed vidi se borba i agresivnost,al molim te stavi sastav protiv sarajeva ovaj bandić marković perković kovačić ćorić barišić babić kvesic eliomar marić bagarić,treba nam 3 stopera u sarajevu napast će nas,a što se tiče dane i begonja vrlo loše svaka vama cast al loše je ovo i ja mogu odigrat onako vratim loptu golmanu trčim pomalo i opet jr vratim nazad,goce pamet u glavu strpi se do 1 mjeseca a onda dolaze tek pojačanja.