Široki nakon preokreta remizirao s Borcem u sjajnoj utakmici na Pecari

NK Široki Brijeg i FK Borac remizirali su rezultatom 2:2 u posljednjoj utakmici 20. kola Premijer lige BiH igranoj na Pecari.

Dva potpuno različita poluvremena odigrale su obje ekipe, Borac je bio bolji u prvom, a Široki preporođen u drugom.

Plavo-bijeli su za ovu utakmicu imali dosta problema s igračkim kadrom jer su neki prvotimci ozlijeđeni, dok drugi zbog kartona nisu mogli nastupiti. Gosti to iskorištavaju na najbolji način i iz dva pokušaja zabijaju dva gola.

Do vodstva od 0:1 došli su u osmoj minuti pogotkom Vranješa.  Nakon prvog primljenog pogotka Široki se pokušava brzo vratiti, ali ubrzo je uslijedio i drugi pogodak Borca.

Kajkut je u 14. minuti dodao do Milutinovića koji puca prema golu i Zlomislić drugi put vadi loptu iz svoje mreže.

Domaćini se nisu uspijevali oporaviti od šoka na otvaranju utakmice. Borac je vrlo lako dolazio do kaznenog prostora Širokobriježana i stvarao izgledne šanse.

Jedna sporna situacija dogodila se u 21. minuti kada Široki smatra da je Danilović igrao rukom u svojem šesnaestercu, ali sudac se nije oglasio.

Do kraja prvoga poluvremena Borac je imao još nekoliko poluprilika, ali do promjene rezultata nije došlo.

Karačić na početku drugog poluvremena radi dvije promjene: Franjić mijenja Stanića, a Pervan ulazi umjesto Jurilja što će se pokazati kao prava odluka.

Široki odlučno ulazi u nastavak utakmice i odmah ima dobru priliku smanjiti zaostatak kada u 47. minuti Cipetić ubacuje s desne strane, ali Pervan puca pored gola.

Desetak minuta kasnije Pervan iz sjajne akcije upisuje fantastičan pogodak s vrha šesnaesterca.

Široki je nastavio napadati i ubrzo se potpuno vratio u utakmicu. Angelov na asistenciju odličnog Cipetića pogađa za 2:2 i erupciju oduševljenja na Pecari.

Široki je nastavio dominirati do kraja susreta, ali nije uspio napraviti potpuni preokret.

NK Široki Brijeg: Zlomislić, Cipetić, Barišić, Ćorić, Jurilj, Angelov, Marić, Stanić, Radeljić, Hrkač, Nikić.

FK Borac: Lučić, Jovanović, Kajkut, Danilović, Ćosić, Milutinović, Dujaković, Mirić, Vranješ, Janičić, Zakarić.

Je li Široki oštećen u utakmici protiv Borca?

Rezultati by SofaScore

27 komentara

• Moralo je tako biti.U Banja Luci je bio isti rezultat.Kako si se zadužio tako i vratiš.Na poluvremeni je bilo 0:2 samo zato da navijači što bezbolnije podnesu remi.Evo i novinar piše sjajna utakmica na pecari.Da je široki poveo 2:0 a opet se mora završit remijem dal bi onda bila sjajna utakmica.Jadni vi naivni.Pitajte mene i sve vam kažem onak kako i je.

• Stidim se kao nikad u životu kakva je postala Širokobriješka publika…
    Jebeno dno dna…
    Nakon kraja utakmice pjeva se sa gostujućim navijačima “jebem te Sarajevo” a tokom cijele utakmice nijedan jebeni gledatalj nije podržao domaće navijače koji su navijali isto i kada su gubili 0:2 i kada je bilo 2:2,jebalo vas Sarajevo i vaši kompleksi isto tako pjevajte kada bude Zrinjski igrao za 2 tjedna
    Pa Mostarci su pojam za Široki šta se tiče nogometa i navijanja,njih SIMPATIZERA je danas u Zenici bilo 150 od sveukupnih 300 a na sljedećoj utakmici Širokog u Doboj Kaknju 30 Škripara će nositi glavu u torbi do gore i nazad
    Stidite se i neka vas sram bude vi se obični racku od “navijača”…

• Kenjac ne seri
      U suprotnom ćošku se navijalo, bili su oni momci/ljudi koji su do kaveza na sjeveru
      Na kraju je ispalo spontano zajedničko jer se tijekom utakmice dobacivalo i psovalo
      momci iz b.luke svaka čast, vole svoj klub i navijaju i to je to. Zašto ne nagraditi ih aplauzom u moru kretena gostujućih navijača na pecari, oni su stvarno iznimka. Ni jednu ružnu riječ nisu pustili
      Nismo svi isti niti ćemo biti. Ne možeš me siliti da mislim kao ti. Ta nisam u mladeži HDZ-a .
      Izbor pjesama je loš.
      Kako ostatak publike skače na onu sa pecare plavi… Pa četvorku prokletu, pa na kad me život umori… Morate se i vi uozbiljiti u pjesmi, a opustiti u zajebanciji.
      Pjesmu iz sveg glasa svi skupa da se ori, a ne vi otegnete neku ko da masimo pjeva.
      Jeb li te mostarci i tvoj kompleks od njih. Široki 11000 a Mostar(hrvatski) 60000, a uz njih je Čapljina, Rama, Čitluk,a i mediji, politička logistika, i HNSabor. Kad sve sabereš imaju bazu navijača od 200.000 , a mi našu općinu, silom dio HDZ-a , nešto zere Posušja, gruda, Tomislavgrada, Livna, Ljubuškog , kiseljaka , cca 40.000-50.000 ako ne i manje
      Mi smo mi i takvi smo kakvi smo.
      Imamo svoje, tuđem se ne divimo, ali ga poštujemo
      Pozz
      I kakva vam je navika da kasnite po 5 minuta na početak utakmice i na početak drugog poluvremena ????
      Nis

• Realno nisu nasi ni toliko losi koliko ih kritiziraju,vratili su se opet nakon 0:2 samo da imaju volje i zelje kao u 2. pol svaka je utakmica nasa

• Ovakve provokacibe od suca Šehovića i ostalih kriminalaca iz nogometnog saveza nismo ničim zaslužili ,što se igre tiče prvo poluvrijeme loša igra i nesreća ,drugo goropadni odlični bit će ok

• Koji gol Pervana svaka čast majstore.Vidi se da si igrao nogomet u jačoj ligi.Prvenstvo nije bitno jer neće nitko dozvolit da široki ostane bez pretkola.Odavno nisam vidio gol van 16 u širokom.Ovi gol će biti najbolji gol sezone.

• Na pocetku se nisu snasli vezni red je imao dosta gresaka pa su nam stvorili dosta kontra ali kad je na pocetku napravio 2 zamjene to je posle bilo odlicno bravo momci i nemojte se osvrtat na negativne komentare samo siroki

• Uh da nam sada igraju Krstanović, Čabraja, Brekalo, Wagner i da je trener Musa mi bi bili najmanje sedam godina zaredom i prvaci i kup osvajali. Musa nam jako fali kao trener.

• Od kad pratim Široki, tvrdim da nismo odavno imali boljeg beka na obje strane od Cipetića, svaka čast svima u prošlosti, ali onakva moć ponavljanja čudo….a što se tiče utakmice, prvo poluvrijeme me bilo strah, na kraju je i dobro završilo kako smo počeli…idemo sad odigrati ovakvu cijelu utakmicu kao što je bilo drugo poluvrijeme večeras, protiv Mladosti u idućem kolu i pobjeda neće doći u pitanje, SAMO ŠIROKI!!

• Ovi iz širokoga su se dobro umislili i napuhali ha ha misle da su neki vazni faktor ha ha samo ih musa kao trener može dobro voditi

• USTATI I REĆI CIPETIĆ!!! Odavno jačeg beka nismo imali, koja lakoća probijanja! Svaka čast svima ali mislim da Cipetića odlikuje hitrina, moć ponavljanja, i muda. Momak uđe među 2-3 igrača i proba napraviti nešto, cetaršut silaovit. mislim da je naš najbolji asistent trenutno!

• Zar je ovo jos nekome zanimljivo majke ti divim se ljudima koji mogu doci na ovake utakmice neki dan na tv neka tekma iz premier lige u kadru iza gola se vidi pisijan kukuruz to je prava slika nase lige