Široki na američki pogon do savršenog domaćeg “balona” ABA 2 lige

Košarkaši Širokog pobijedili su Goricu rezultatom 88:78 u subotu navečer u posljednjoj domaćoj utakmici na turniru ABA 2 lige u dvorani Pecara.

Širokobriježani su od prve minute preuzeli kontrolu nad utakmicom, te otvorili serijom 9:3, nastavili graditi vodstvo i do poluvremena su vodili 34:48.

Najbolji igrači Širokog bili su Daishon Knight sa 24 koša i 7 asistencija, Emmanuel Little sa 18 koševa i 8 skokova, te Duje Brala sa 16 koševa i 8 skokova.

Široki ulazi u doigravanje s omjerom 9-4, dok Gorica završava sezonu s omjerom 2-11.

Podsjećamo, Široki je pobjedom nad Osijekom već osigurao plasman u play-off koji se igra od 12. do 16. travnja u slovenskim Domžalama.