Široki i Željezničar podijelili bodove

Široki Brijeg i Željezničar odigrali su neriješeno (0:0) u susretu 32. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Odličan teren i lijepo vrijeme nisu iskorišteni, a ekipe na terenu nisu ponudile ništa previše.

Željezničar je u uvodnim minutama bio bolji tim, a tek pred kraj prvog poluvremena bile su dvije dobre šanse.

Prvu šansu imali su Širokobriježani. Blagaić je odlično proigrao Ikića, no vrata Željezničara spašava svoj gol, a Ikić ni iz drugog pokušaja nije uspio zabiti već šalje loptu preko gola.

Široki je ostao u dobrom raspoloženju u drugom poluvremenu. Stvorili su nekoliko opasnih situacija pred golom Željezničara, ali ništa dovoljno da bi ih dovelo do pobjede.