Široki i dalje neporažen, uvjerljiva pobjeda protiv Nove Bile

Rukometaši Širokog Brijega su u 4. kolu Lige Herceg – Bosne u dvorani SRC Tucak uvjerljivo nadigrali goste iz Nove Bile rezultatom 28:20 (14:2).

Stotinjak ljubitelja rukometa prisustvovalo je vrlo dobroj rukometnoj predstavi u režiji širokobrijeških rukometaša. Prvo poluvrijeme ove utakmice bilo je zasigurno i najbolje odigrano u ovoj sezoni. Obrana Širokog bila je na vrhunskom nivou o čemu svjedoči podatak i da su gosti iz Nove Bile u prvom poluvremenu postigli svega dva pogotka, prvi u 13.-oj te drugi u 23.-oj minuti. Pitanje pobjednika utakmice već je bilo rješeno u prvom dijelu.

U drugi dio utakmice HRK Široki ulazi dosta opuštenije što gosti iskorištavaju te smanjuju rezultat s 12 na 6 razlike. No, u nastavku domaćini nisu posustali te su na krilima Frane Sliškovića, koji je postigao 8 te Matea Gugića koji je postigao 7 pogodaka, uspjeli i povećati razliku te osigurati minutažu mlađim suigračima koji su inače igrali manje.

Kod gostiju najviše je pogodaka postigao 25-godišnji Marin Sučić koji je postigao 7 pogodaka i koji je, može se slobodno reći, zaslužan što Nova Bila nije doživila i teži poraz.