Široki Brijeg u Vukovaru osvojio turnir ‘Blago Zadro’

VUKOVARŠiroki Brijeg je pobjednik Memorijalnog turnira „Blago Zadro“ koji se od petka do nedjelje igrao u Borovom naselju.

Široki je u finalu bio bolji od ekipe Osijeka rezultatom 3:0. Vodstvo momčadi s Pecare donio je Wagner u 27.minuti susreta, Ješe je povisio na 2:0 u 71. minuti dok je konačni rezultat postavio Šilić u 81. minuti.

Najboljim igračem susreta proglašen je igrač Širokog Brijega Vedran Ješe, a najbolji strijelci su Vlado Zadro iz Širokog i Tomislav Mrčela iz H. Dragovoljca sa po dva postignuta gola. Treće mjesto osvojila je ekipa H.Dragovoljca koja je bila bolja od Vukovara 1991 rezultatom 5:0.

Široki Brijeg – Osijek 3:0 (1:0)
BOROVO NASELJE – Igralište: Borovo naselje. Gledatelja: 400. Sudac: Mario Živković (Vukovar).
Strijelci: 1:0 Wagner (27), 2:0 Ješe (71), 3:0 Šilić (81).

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Blaić, Džidić, Ješe, J. Barišić, Landeka, Ivanković, Wagner, Ljubić, Zadro, Kordić. Još su igrali Marić, Šilić, Buhač, I. Barišić, Kožul, Marković i Špikić.
OSIJEK: Malenica, Glavaš, Lukić, Bralić, Pavić, J. Mišić, M. Mišić, Aleksić, Pongračić, J. Barišić, Grgić. Još su igrali B. Barišić, Novaković, Šorša, Jakovljević, Ugarković i Ljubojević.