Široki Brijeg u prijateljskoj utakmici bolji od Neretvanca s 3:1

Kombinirana momčad Širokog Brijega odigrala je prijateljsku utakmicu protiv Neretvanca iz Opuzena i ostvarila 3:1 pobjedu. Šef stručnog stožera Goran Sablić od igrača koji su igrali u prvenstvenom dvoboju protiv Mladosti koristio je usluge samo Danijela Kožula, a upravo je ovaj igrač postigao vodeći gol na utakmici kada je u 14. minuti prekrasno pogodio s nekih 30-tak metara udaljenosti.

Prednost je udvostručio Domagoj Marušić u 55. minuti najbolje se snašavši nakon gužve pred gostujućim petercom. U 60. minuti Jure Ivanković je dobro pucao, pogodio vratnicu, a lopta se od Jure Granića odbila u gol za 3:0.

Gosti su do utješnog pogotka stigli u 85. minuti. Mladi širokobriješki vratar Martin Zlomislić obranio je jedanaesterac Anti Mihaljeviću, lopta se odbila do Luke Bencuna koji ju je pospremio u mrežu za konačan rezultat utakmice.

Širokobriježani su protiv Neretvanca igrali u sljedećem sastavu: Zlomislić, Kožul, Nikić, Milićević, Ćorluka, Grubišić, Vukoja, Marić, Lončar, Baraban, Krstanović, a u nastavku su priliku dobili i igrači iz juniorske momčadi: Marušić, Knežević, Pušić, Bešlić i Bilać.