Široki Brijeg s drugim sastavom odigrao neodlučeno u Čapljini

Nogometaši Širokog Brijega u nedjelju su u 18:00 sati na stadionu ‘Bjelave’ u Čapljini odigrali prijateljsku utakmicu protiv istoimenog domaćina.

‘Plavo-bijeli’ s Pecare, su u svojoj generalci pred uzvratni susret 2. pretkola Europske lige s Mladom Boleslav, odigrali neodlučeno protiv Čapljine (1:), a trener Slaven Musa dao je priliku igračima koji inače dobivaju manju minutažu.

Široki Brijeg je poveo u drugom poluvremenu pogotkom Ivana Buhača, a Čapljina je do kraja susreta uspjela izjednačiti. Musa je u drugom dijelu u igru uveo i nekoliko igrača iz juniorske momčadi Širokog, a od seniora u igru su ušli Zadro i Barišić.

Prva momčad je za vrijeme trajanja utakmice odradila trening na pomoćnom terenu.

Susret s Mladom Boleslav igra se u četvrtak, 24. srpnja 2014. godine na stadionu Pecara s početkom u 20:30 sati, a više o toj utakmici govorit će se na konferenciji za medije koja će se održati dan prije u 11:00 sati u press centru NK Široki Brijeg.