Široki Brijeg remizirao protiv Borca u Banja Luci (0:0)

Aktualni prvak BiH Borac i Široki Brijeg podijelili su bodove večeras u Banja Luci (0:0), čime je najviše profitirao lider Željezničar koji je povećao prednost na vrhu ljestvice Premijer lige BiH.

U jednoj dosta uzbudljivoj i ravnopravnoj utakmici ove dvije momčadi su podijelile bodove. U prvih 45 minuta i jedni i drugi su imali svoje prilike, ali su se vratari na obje strane istaknuli.

Borac je u nastavku pružio puno bolju igru. Najbolju priliku da dođu do vodstva domaći su imali u 65. minuti. Krunić je šutirao, a stativa spasila goste sa Pecare. Domaći su pokušavali i u nastavku, ali bez uspjeha.

U 87. minuti Široki je mogao do pobjede. Kontru je istrčao Kvesić i izašao sam pred vratara Borca. U ključnom se trenutku spetljao, a vratar domaćih je pokupio loptu za konačnih 0:0.