Široki Brijeg 'razvalio' Mladost na Pecari, hat-trick Ćorića

U 16. kolu Premijer lige BiH, pred 200-injak gledatelja na stadionu Pecara, Široki Brijeg se poigrao s momčadi Mladosti iz Velike Obarske te ih ‘potopio’ s visokih 6:0.

Već nakon prve ozbiljnije prilike u 7. minuti utakmice, Široki Brijeg dolazi do vodstva preko Dine Ćorića na asistenciju Wagnera

Isti igrač u 36. minuti i opet na asistenciju Wagnera postiže svoj drugi pogodak. Samo nakon tri minute igre, grešku gostujuće obrane koristi Ćorić te postiže svoj treći pogodak. S rezultatom 3:0 se otišlo na odmor.

U drugom dijelu dominacija Širokobriježana u svim segmentima igre, a odlična igra rezultirala je novim pogotcima. U 66. minuti četvrti pogodak za momčad s Pecare postiže Goran Zakarić.

U 79. minuti nakon ubačaja iz kuta, Wagner pogađa za 5:0. Točku na ”i” u 86. minuti postavlja Barišić koji na asistenciju Blaića postavlja visokih 6:0.