Široki Brijeg poražen od Veleža u prijateljskoj utakmici

Premijerligaši Široki Brijeg i Velež odigrali su danas u kampu ‘Musa-Karačić’ na Mostarskom blatu prijateljsku utakmicu.

Slavio je Velež 2:1 u utakmici u kojoj su oba trenera po jedno poluvrijeme odigrali s dva različita sastava.

Velež je poveo iz jedanaesterca u prvom polvuremenu kojeg je iznudio i realizirao Sabahudin Jusufbašić u 30. minuti.

Široki je izjednačio također preko jedanaesterca u 57. minuti, a s ‘bijele točke’ sigiuran je bio Krešimir Kordić.

Pobjedu Veležu donio je Ševko Okić koji je odbijeno loptu spremio u gol Širokog.

U obje momčadi zaigrali su novi igrači, Mate Pehar kod Širokog Brijega, a Jovan Blagojević kod Veleža. (Bljesak.info)