Široki Brijeg poražen na Poljudu od Hajduka

Nogometaši Širokog Brijega u subotu su na Poljudu u prijateljskom susretu s Hajdukom poraženi 1:3.

Splićani su u vodstvo došli u 23. minuti preko Marka Futacsa, a četiri minute kasnije Frane Vojković udvostručuje vodstvo domaćih.

U 39. minuti, nakon odbijanca iz slobodnog udarca, lopta je došle do Dine Ćorića koji smanjuje rezultat na 2:1. Konačnih 3:1 postavio je Deni Jurić u 92. minuti, a prethodno se s loptom poigrao vratar Bilobrk.

Bio je to četvrti međusobni susret ovih klubova, jedini put do sada Hajduk i Široki igrali su na Poljudu 14. veljače 2009. godine, kada su ”Bili” slavili s minimalnih 1:0  pogotkom Senijada Ibričića iz jedanaesterca.

Nakon prvenstvene pauze, u 8. kolu na Pecari Široki dočekuje Metalleghe.

poljud_hajduk_siroki

HAJDUK: Stipica – Juranović, Šimić, Ćosić, Memolla – Savvas, Maganto, Erceg, Vojković – Futacs, Mastelić. Klupa: Ljubić, Kvesić, Jefferson, Mujan, Barry, Kalik, Said, Nižić, Pejić, Demets, Jurić

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Ćorić, Plazonić, Krstanović, Baraban, Wagner, Ćorluka, Sesar, Brekalo, Bralić, Marković. Klupa: Bilobrk, Kožul, Pandža, Barišić, Ivanković, Marić, Menalo, Repić, Barić, Miličević, Nikić

10 komentara

• pa kako nisu pobjedili ajduka kao i osjeka jadovi kad će u federalnu ligu u sljedećem kolu im dolazi klub njihova ranga a di je ta skupština oće li poljoprivredne apoteke u širokom preuzeti klub

• golmani su nam katastrofalni…obrana također…ove ostalo i nekako može proći..mada da je JAJDUK imao raspoloženog strijelaca mogao nam je 10 golova zabiti…loše to sve izgleda, predstoji nam borba za opstanak i to grčevita

• Ferdo ne bih se u potpunosti složio sa tobom,istina prvo poluvrijeme katastrofa,ali svi znači kompletna momčad.Odbrana nije postojala,ne zna se tko je bio gori,sredina nije mogla dva točna dodavanja sastaviti,a navale nije ni bilo.Drugo poluvrijeme ipak je bilo daleko bolje,naročito poslije nekoliko izmjena.Ulaskom u igru Pandže Barešića i Dane odbrana je postala neprolazna,,tako da Bilobrk uopće nije imao posla i prava je šteta kako je Široki propustio dvije mrtve šanse da preokrene u potpunosti rezultat.Samo je glupost Bilobrka pokvarila opći dojam solidnog drugog poluvremena….

• Šta bi sa Škriparima ,sigurno su vršili pripreme za skupštinu ili su se prepali Torcide,pa ih je u kočaku bilo ukupno 14 i 4 policajca,ali nije bilo nikakve podrške……

• Sve dobro skripari katastrofalni majke ti ga pogledajte se malo ajd sto vas nema na premijerligaskim tekmama al sto vas nema i u splitu nogomet se igra za publiku i da je zbog navijaca nk sirokom ne bi se ni za trag znalo di je podrska a boga ti nebi ni ja igra

• U kafanskom razgovoru Karačić reče da bi se odmah riješio osam igrača ali pošto se on ne pita onda….