Široki Brijeg pobijedio Željezničar s 3:2

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su na stadionu ”Pecara” sarajevski Željezničar s 3:2, u derbi susretu 8. kola Premijer lige BiH.

Široki je u vodstvo doveo Wagner pogotkom u 20. minutu susreta, a sedam minuta kasnije na 2:0 povisio je Ivanković. Tim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme utakmice.

Početkom drugog poluvremena Sarajlije su uspjele smanjiti zaostatka pogotkom Tomića u 53. minuti, ali ponovno na dva gola prednosti Široki je došao samo dvije minute kasnije autogolom Škaljića.

Željezničar je do kraja susreta pokušavao sustići prednost Širokobriježana, a jedini pogodak za nešto blaži poraz postigao je Selimović u 74. minuti utakmice.

Širokobriježani su do kraja utakmice uspješno branili svoj gol i novom pobjedom se pridružili vrhu ljestvice Premijer lige BiH.