Široki Brijeg i Zrinjski odigrali prijateljsku utakmicu na Mostarskom Blatu

U klupskom kampu “Musa-Karačić” NK Široki Brijeg odigran je prijateljski susret između nogometaša Širokoga Brijega i Zrinjskoga.

Zatvorenu trening utakmicu (2 x 35) odigrale su momčadi sastavljene od igrača s manjom minutažom i onih koji nisu nikako igrali u subotnjem prvenstvenom hercegovačkom derbiju.

Za razliku od prvenstvene utakmice, u današnjoj prijateljskoj utakmici prikazana je vrlo sadržajna igra i postignuta su tri prelijepa pogotka. Za domaću momčad u pobjedi od 2:1 oba zgoditka zabio je Ivan Baraban u 40. i 45. minuti, dok je strijelac za goste bio Nermin Jamak u 64. minuti utakmice.

Dva kluba su i na ovaj način potvrdili kako gaje iznimno prijateljske odnose, te razuvjerili “nevjerne tome”, odnosno sve one koji smatraju kako između dvaju hercegovačkih premijerligaša vlada nekakva netrpeljivost!