Široki Brijeg i Zrinjski doživjeli neočekivane poraze, GOŠK-u samo bod protiv Olimpica

Danas su odigrana još četiri susreta 18. kola nogometne Premijer lige BiH. Kako će ovo kolo biti prepuno iznenađujućih rezultata i u znaku gostiju potvrdili su i današnji susreti.

Nogometaši Širokog Brijega doživjeli su potpuni debakla u gostima u Bijeljini (4:0). Domaći Radnik je pogotcima Basare (23.), Jevtića (29.), Ristića (71.) i Obradovića (90.) nanio najteži poraz gostima u ovoj sezoni.

Novo iznenađenje dogodilo se i u Mostaru. Domaći Zrinjski je na stadionu Pod Bijelim Brijegom poražen od davljenika Travnika rezultatom 1:2. Pogotke za goste postigli su Turković u 41. minuti i Simeunović u 67. minuti. Gol utjehe za domaće koji su posljednjih dvadesetak minuta imali igrača više postigao je Radeljić u 87. minuti.

Drugi davljenik GOŠK iz Gabele je na svojoj Podavali odigrao neodlučeno protiv Olimpica. Za domaće je pogodio Kojić u 21. minuti, dok je konačni rezultat postavio Kapić u 29. minuti. Vrlo vrijednu gostujuću pobjedu ostvario je i Borac koji je sa 1:2 slavio u Lukavici. (abcportal.info)