Široki Brijeg i Željezničar upisali nove pobjede i doveli Kozaru i Slobodu na rub ispadanja

Tijekom ovoga vikenda na rasporedu su utakmice 24. kola nogometne Premijer lige BiH. U pet odigranih susreta gosti su slavili na četiri susreta. Široki Brijeg je preokretom svladao fenjeraša Kozaru u Gradišci (1:2). Domaći su poveli preko Gigovića koji je u 26. minuti pogodio s bijele točke. Šilić je u 56. minuti donio izjednačenje, a nova tri boda osigurao je Roskam u 82. minuti.

Velike bodove u borbi za ostanak odnio je Leotar pobijedivši Čelika u Zenici (2:3). Pred rub ispadanja Željezničar je gurnuop Slobodu koju je uvjerljivo pobijedio na Tušnju. Borac je neočekivano izgubio od Zvijezde, dok je Sarajevo slavilo protiv Rudara.