Široki Brijeg i Sarajevo izjednačeni ove sezone: Posebno pripaziti na Sašu Novakovića!

Večerašnji ogled na Pecari bit će četvrti međusobni nogometašima Širokoga Brijega i Sarajeva u tekućoj sezoni, a za sada su na polovičnom učinku s obzirom na to da imaju po pobjedu, poraz i remi iz tri prethodna susreta.

Zanimljivo, sva ta tri susreta sudio je Ognjen Valjić iz Banja Luke, dok će u večerašnjem dvoboju pravdu dijeliti Edin Jakupović iz Bihaća.

Kao što svi dobro znate, Širokobriježani su na Koševu dobili prvu finalnu utakmicu Kupa 1:0 golom Josipa Barišića, dok je u prvenstvenom dvoboju na istom stadionu Sarajevo pred nekih 5.000 gledatelja slavilo s 2:0 golovima Anela Hebibovića u 7. i Saše Novakovića u 70. minuti.

Prvenstvena utakmica igrana na Pecari završila je rezultatom 2:2, a Širokobriježanima tom prilikom nije pomoglo ni rano isključenje Saše Balića iz 25. minute susreta da dođu do punoga plijena.

Saša Balić je u prvenstvenoj utakmici na Pecari ove sezone isključen zbog prekršaja nad Ivanom Krstanovićem.

Strijelci za Široki Brijeg tada pred kojih 2.000 gledatelja bili su Boris Pandža u 2. i Luka Menalo u 55. minuti. Za goste je i u tom susretu strijelac bio Saša Novaković u 20. minuti, te ponajbolji igrač “bordo” momčadi ove sezone Nermin Crnkić u 38. minuti.