Široki Brijeg i Croatia odigrali susret bez pogodaka

U drugom pripremnom susretu NK Široki Brijeg odigrao je 0:0 protiv NK Croatia Zmijavci.

Ovo je bila druga pripremna utakmica koja je odigrana u nogometnom kampu “Musa-Karačić”. NK Široki Brijeg u prvoj je pripremnoj utakmici pobijedio hrvatskog trećeligaša NK Neretvanac rezultatom 4:1.

Današnji susret ujedno je i posljednja provjera za Gocu Sedloskog na domaćem terenu uoči odlaska na pripreme u Tursku gdje će Širokobriježani odigrati pet susreta.

Za NK Široki Brijeg u prvom poluvremenu na teren su istrčali Bilobrk, Kovačić, Perković, Ćorić, Kvesić, Begonja, Pamić, Babić, Turčin, Marušić, Petrović.

Široki je u prvom poluvremenu kontrolirao igru i češće bio pred vratima suparnika

U prvom poluvremenu pretežno se igralo na sredini terena. Široki je prvi preuzeo inicijativu, ali nisu uspijevali kreirati prave prilike. Domaćini su pokušavali, ali gosti su se odlično branili.

U 25. minuti Pamić je odlično zaprijetio iz slobodnog udarca, ali gostujući vratar je još bolje reagirao. Croatia je prvi pokušaj upisala u 39. minuti, ali lopta je otišla iznad gola. Do kraja poluvremena nije bilo većih prilika ni s jedne strane i na odmor se bez promjene rezultata.

Zvonko Pamić u prvom je poluvremenu primio neugodan udarac

Drugo poluvrijeme Široki je započeo sa sastavom: Bilobrk, Barišić, Hrkać, Ćorluka, Marković, Enin, Marić, Popović, Stanić, Bagarić, Jurić.

Ni u nastavku nije bilo većih uzbuđenja. Široki je pokušavao, napadao, imao veći posjed, ali gosti su se dobro branili i domaći nisu uspijevali postići zgoditak.