Šestica Širokog za furiozan nastavak prvenstva

Momčad Širokog Brijega ostvarila je uvjerljivu 6:0 pobjedu nad Zvijezdom iz Gradačca u zadnjoj utakmici 20. Kola Premier lige BiH.

Protiv ekipe iz Gradačca, za koju od ovog proljeća igraju po jedan Senegalac, Japanac i Brazilac, Široki je izjednačio svoju najveću pobjedu sezone, identičnu 6:0 na jesen protiv Mladosti.

Gosti iz Gradačca solidno su djelovali sve do prvog gola. U 15. minuti jedan ubačaj sa strane Gorana Zakarića golman Zvijezde Nikola Stijaković skrenuo je u svoju mrežu. Dvije minute kasnije grešku obrane Zvijezde koristi Mirko Marić za 2:0, nakon čega se igra gostiju raspada.

Do kraja poluvremena na 4:0 su povisili Dino Ćorić i Zakarić novim golom.

U nastavku je Diatta promašio stopostotnu priliku za goste, a onda su Mario Ljubić i povratnik nakon operacije Wagner postavili konačnih 6:0. (Bljesak.info)