Sedloski: U nastavku smo se neshvatljivo povukli

Goce Sedloski
Nogometaši Širokog u subotu su u sklopu 24. kola Premijer lige BiH gostovali u Ugljeviku kod Zvijezde 09, a utakmica je završila s identičnim rezultatom kao i ona odigrana početkom ožujka na istom stadionu.

Široki je u vodstvo stigao u 36. minuti preko Dražena Bagarića, ali je nakon toga Zvijezda preuzela terensku inicijativu i počela pritiskati vrata gostiju. To je urodilo plodom u 71. minuti kada Slaven Stjepanović pogađa za 1:1.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao, a trener Širokobriježana Goce Sedloski je na konferenciji za medije nakon utakmice istaknuo loše uvjete na terenu, ali i pristup svoje ekipe u drugom poluvremenu.

Čestitam domaćinima na gostoprimstvu i korektnoj igri. U prvom smo poluvremenu iz jedne prilike zabili pogodak. U nastavku smo se neshvatljivo povukli, FK Zvijezda 09 je preuzela inicijativu i zasluženo stigla do izjednačenja. Na kraju je rezultat realan, možemo biti i jedni i drugi zadovoljni rezultatom, jer je teško igrati na ovakvom terenu. No, ne treba tražiti neko opravdanje, uvjeti su bili isti za obje momčadi, kazao je trener NK Široki Brijeg Goce Sedloski.

U sljedećem kolu Široki Brijeg na Pecari dočekuje GOŠK.