Sedloski: Sarajevo je najbolja momčad, mi smo odigrali kriminalno poluvrijeme

Sarajevo je u prvoj utakmici finala Kupa BiH savladalo Široki Brijeg sa 3:0, a trener Širokobriježana Goce Sedloski je bio dakako nezadovoljan izdanjem svojih igrača.

Čestitam Sarajevu na zasluženoj pobjedi, prvo poluvrijeme smo odigrali kriminalno. Ušli smo malo labavije, bez agresije bez želje, a Sarajevo nam to nije dopustilo. Počeli smo u drugom poluvremenu igrati, iako je Sarajevo imalo tu priliku na početku. Nakon toga smo držali loptu u posjedu, ali nas je Sarajevo na kraju kaznilo i čestitam im na pobjedi, najbolja su momčad u Bosni i Hercegovini, ima se još 90 minuta za igrati, ali bit će jako teško ovo stići, rekao je Sedloski.

Trener Širokobriježana nije očekivao ovakav rezultat.

Nisam očekivao ovakav rezultat, Sarajevo nam nije dopusitlo da igramo svoju igru, igrali su vrlo agresivno i zabili dva gola na početku prvog poluvremena. Mi smo počeli igrati, ali to nije bilo dovoljno da napravimo nešto danas. Idemo dalje, spremiti se za ono što slijedi do kraja, odigrati prvenstvo i Kup u Širokom Brijegu, vidjet ćemo što će biti do kraja, ističe Sedloski.

Svjestan je bio i prije utakmice da je Sarajevo najbolja momčad u ligi.

Rekao sam ja i prije utakmice da je Sarajevo najbolja momčad ali ja ne mogu razumjeti da mi ne zabijemo gol Sarajevu, jedino njima nismo zabili gol i to je teško, ali što je tu je. Bili su favoriti na početku utakmice, to su i pokazali i sad idemo dalje, zaključio je Sedloski na konferenciji za medije nakon utakmice.