Sarajevo bolje u gradskom derbiju od Željezničara

Nogometaši Sarajeva pobijedili su gradskog rivala Željezničar na Koševu s rezultatom 3:1 i tako ponovno preuzeli prvu poziciju na ljestvici.

Sarajevo je povelo preko najboljeg igrača Matiasa Fanima u 38. minuti na asistenciju Mešanovića.

Upravo je Jasmin Mešanović u sudačkoj nadokndi povisio vodstvo domaćih na 2:0 u sudačkoj nadokandi prvog dijela. Asistent je ovaj put bio Pejović.

Bordo momčad postiže i treći pogodak u 62. minuti. Ponovno je strijelac bio Fanimo koji je sjajno pogodio iz slobodnog udarca.

Željezničar je uspio smanjiti prednost gradskog rivala u 72. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Luka Juričić na asistenciju Štilića.