Rukometaši Širokog tijesno poraženi od Kiseljaka

Rukometaši Širokog poraženi su 30:31 (17:19) od Kiseljaka u susretu 12. kola Prve lige Rukometnog saveza Herceg Bosne igranom u dvorani Tucak. Bio je ovo prvi domaći ovosezonski poraz širokobrijeških rukometaša te drugi uzastopni u prvenstvu.

Domaći su odlično otvorili utakmicu sa serijom 3:0, no gosti su se ubrzo vratili te poveli dvije minute prije kraja prvog poluvremena. U nastavku susreta gledali smo uzbudljivu egal utakmicu, a Široki je u posljednjim minutama i poveo 28:27, no Kiseljak je uspio do kraja preokrenuti te upisati pobjedu.

Goste su do pobjede predvodili Grgić s 12 te Marković s 10 pogodaka. U domaćim redovima najraspoloženiji je bio Ivan Lasić sa 11 pogodaka dok je Mate Marušić pridodao sedam, a Ivan Šaravanja pet.

U 13. kolu drugoplasiranu momčad Širokog očekuje teško gostovanje u Čapljini kod prvoplasirane momčadi HRK Čapljina.