Rukometaši Širokog s 14 razlike ispratili Novu Bilu

Rukometaši Širokog s visokih 14 razlike slavili su protiv Nove Bile u dvorani SRC Tucak u sklopu 9. kola Prve lige Rukometnog saveza Herceg-Bosne (36:22) osvetivši se tako za poraz u prvom dijelu sezone.

Igrači trenera Mihovila Bilaća od prvih minuta su vodili te prednost nisu ispuštali do kraja susreta. Na poluvrijeme su otišli s prednošću od osam pogodaka razlike (17:9) da bi u nastavku susreta pojačali tempo te na koncu slavili s visokih 14 razlike.

Ponovno je briljirao dvojac Slišković – Šaravanja koji je zajedno postigao 20 pogodaka. Frano Slišković u strijelce se upisao 11 puta, a Ivan Šaravanja devet. Odličan je bio i mladi Mate Marušić koji je postigao sedam pogodaka. Kod gostiju najraspoloženiji su bili Brkić i Matošević sa osam pogodaka.

U 10. kolu Široki igra protiv Delminijuma u Tomislavgradu.